Zavolejte nám (Po-Út 7-17, St 7-18, Čt-Pá 7-17)

Dogtrace d-control 1642 pro dva psy

D-control 1642 je sada pro 2 psy, která je vhodná pro všechna plemena psů a je určena pro výcvik základních povelů. Vysílač nabízí funkce zvuku, vibrace a světla pro zviditelnění vašeho psa ve tmě. Se zařízením můžete cvičit 2 psy na vzdálenost až 1600 m. Plně ponořitelný přijímač, spuštění na magnet, LCD podsvícený displej a tlačítko pro pro každou funkci zvlášť. 

Více informací ›

Na cestě 1 kusů
7 490 Kč 6 190 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: P35523
Záruka: 36 měsíců

Související články

Popis produktu

Dogtrace D-Control 1642 je sada pro 2 psy vybavena funkcí zvuku, vibrace a světla, která zviditelní vašeho pejska po tmě. Přijímač psa se díky průhledné krabičce rozsvítí podle režimu, který nastavíte. Pokud cvičíte 2 psy zároveň, můžete pro každého nastavit odlišný režim, abyste je rozlišili. Dosah obojku 1600 m bude vhodný i do náročnějších podmínek. Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. Velmi lehký vysílačka má kompaktní tvar a v ruce se vám tak rozhodně neztratí. Hmatatelná tlačítka s přehledný LCD podsvícený displej. Pro nastavení funkcí nemusíte přepínat, každá funkce má přiřazeno tlačítko. Pohotovou manipulaci umožní také zapnutí či vypnutí zařízení pomocí magnetu. Výhodou zařízení je i vysoká výdrž baterií až 6 - 12 měsíců. Pro jistotu vám stav baterií signalizuje světelná kontrolka.

 

 

 

Typ korekce

Model D-Control 1642 nabízí 2 typy varovných signálů - korekcí: zvuk a vibrace. Vibrace můžete ještě nastavit na škále 5ti stupňů. Obojek je vhodný pro citlivé psy, čemuž odpovídají mírnější korekční signály. Model navíc disponuje 8 mody osvětlení přijímače a zároveň můžete nastavit pro každého psa jiný režim.

 

Dosah obojku

Obojek je svým dosahem vhodný pro výcvik v domácím prostředí, ale i náročnějším, členitém terénu. Maximální vzdálenost pro výcvik činí 1600 m. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač je napájen na 2x 1,5V AA baterie, jehož stav vám ukazuje LCD displej a v provozu vydrží 6-12 měsíců. Přijímač je napájen 3V baterií s označením CR2 a jeho životnost se pohybuje v rozmezí 3 - 6 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí.

 

Vodotěsnost

Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. 

 

Počet psů

Obojek D-Control 1642 je sada určena pro výcvik 2 psů.

 

Displej

Vysílačka má zabudovaný LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.

 

Délka obojku

Dogtrace D-Control 1642 má pevný a kvalitní obojek z tkané textilie. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 18 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hloubku 2,8 cm (bez antény) a její váha je 95 gramů. Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hloubku 3,4 cm a jeho váha je 55 gramů. 

 

Produkt je zařazen v kategoriích

Výcvik Výcvikové obojky Podle plemene Pro střední psy Podle dosahu 1500 až 2000 metrů Podle značky Dogtrace Podle typu korekce Vibrační Zvukové Podle vodotěsnosti Podle počtu psů Pro 2 psy Pro velké psy Ponořitelné Vodotěsné

Zobrazit celý popis

Parametry

Počet psů 2 psy
Funkce Zvuk, Vibrace, Světlo
Funkce Vibrace, Zvuk, Světlo
Dosah 1600 m
Dosah 1600 m
Počet psů 1 - 2 psy
velikost Pro velké psy, Pro střední psy, Pro největší psy
Displej Ano
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 18 - 75 cm
Výdrž přijímače 6-12 měsíců
Výdrž vysílače 3 - 6 měsíců
Baterie v přijímači 2x 1,5V AA
Baterie ve vysílači 3V CR2
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň vibrace 5 úrovní
Hmotnost vysílače 95 g
Hmotnost přijímače 55 g
Rozměr vysílače 5,3 x 11,9 x 2,8 cm
Rozměr přijímače 4,3 x 6,4 x 3,4 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Soubory

Doplňující informace

Výhody

 • Vhodný pro výcvik citlivých i temperamentních psů
 • Možnost výcviku až pro 2 psy
 • Dosah až 1600 m
 • Ponořitelný přijímač
 • Zvuk a vibrace v 5ti úrovních nastavení síly
 • Tlačítko pro každou funkci zvlášť
 • Velmi lehký přijímač
 • Magnetický spínač pro rychlé nastartování
 • 2 délky elektrod v balení
 • Dlouhá výdrž baterie

Nevýhody

 • Žádné

Obsah balení

 • 2x přijímač
 • 2x černý a červený obojek 
 • plastový kufřík
 • dálkový ovladač s klipsem na opasek
 • 2x baterie CR2 3V,
 • 2x baterie AA (tužková)
 • Elektrody
 • Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk

Související produkty

Naposledy prohlížené