Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

O společnosti

Jsme pečovatelé. Staráme se o to, abyste s vaším pejskem měli skvělý vztah a užili jste si každou společnou chvíli. Prodáváme výcvikové obojky, GPS obojky, protištěkací obojky, nebo elektronické ohradníky. Naši nabídku rozšiřujeme o smart produkty, jako jsou chytré dávkovače, kamery nebo hračky. Vyrábíme vlastní pelíšky, boudy, matrace nebo obojky, vodítka a hračky pod značkou Reedog.

V našem srdci je místo pro všechny tlapky - nezáleží na tom, jestli máš ocásek, nebo fousky! 

Jsme parta mladých lidí, která v roce 2013 založila start-up Elektro-obojky.cz. Téma elektronických obojků bylo v České republice tabu. Zaměřili jsme se na vysvětlování, osvětu a přirozenou součástí našich služeb se stala zákaznická podpora. Zákazník od nás vždy dostane maximální podporu při řešení problémů, i když mu obojek vyměníme třeba osmkrát a strávíme s ním bezpočet hodin. Začínali jsme jako malý e-shop s několika málo produkty. Dnes se náš roční obrat blíží 30 milionům korun. Absolutní jedničkou jsme na trhu v České republice, v Polsku, Německu, Maďarsku a na Slovensku. Právě expandujeme do Španělska a USA a víme, že máme otevřené dveře i na další trhy.

Na regálech v našich skladech a v prodejním showroomu v Praze jsou vyskládané ty nejlepší produkty od světoznámých značek, navíc jsme jediným a oficiálním velkoobchodním distrubitorem značek Aetertek, Petrainer, E-collar, NumAxes, Eyenimal, iTrainer, Canicom , EasyPet, SportDog, PetSafe, Dogtra, Martin Systém, Garmin a Reedog v České republice a na Slovensku.

S radostí do psích útulků

Společenská odpovědnost a láska k zvířatům jsou hlavními hnacími silami, které vedou naši firmu k tomu, aby se stala aktivním partnerem mnoha psích útulků. Náš tým si klade za cíl zlepšit životy opuštěných a potřebných zvířat, a to nejen svými inovativními produkty, ale i osobním nasazením. Jezdíme s radostí do psích útulků po celé zemi, abychom nabídli pomocnou ruku tam, kde je to nejvíce potřeba.