Hoison Smart dávkovač krmiva pro psy a kočky

Doprava zdarma Nejprodávanější

PetKit Hoison je nejmodornější automatický smart dávkovač krmiva pro psy a kočky. Jedná se o produkt, využívající nejnovější technologie na trhu. Dávkovač krmiva disponuje luxusním designem a velmi propracovanou aplikací. Pomocí PetKit Hoison můžete zajistit krmený plán vašeho mazlíčka, bez vaší přítomonosti. 

9 490 Kč 7 843 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
v úterý 28. 11. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Hoison Smart dávkovač krmiva pro psy a kočky

PetKit Hoison je nejmodernější automatický smart dávkovač krmiva pro psy a kočky. Jedná se o produkt, využívající nejnovější technologie na trhu. Dávkovač krmiva disponuje luxusním designem a velmi propracovanou aplikací. Pomocí PetKit Hoison můžete zajistit krmený plán vašeho mazlíčka, bez vaší přítomonosti. 

 

Hlavní funkce

 • Wifi HD kamera - inteligentní kamera, díky které můžete sledovat vašeho domácího mazlíčka i v době kdy ste daleko od něj. Jednoduše přes váš mobilní telefon.
 • Pořizování fotek: Zachycení všech báječných momentů. Ano, jednoduše můžete zachytit každičky moment a sdílet ho s přáteli rovnou z vašeho mobilu.
 • Slyšet a mluvit: Mikrofon a reproduktor zajišťuje bezproblémovou komunikaci mezi vašim mazlíčkem a vámi. Pokud jste např. v práci, stačí zapnout mikrofan a váš mazlíček vás uslyší a vy zas uslyšíte jeho. To vše v reálném čase. 
 • Zábava a odměna: Hrajte si společně s vašim mazlíčkem. Pobídněte pejska, ať přijde k dávkovači a odměňte ho pořádnou porcí granulí nebo pouze jedním kouskem. Pomocí aplikace jedním tlačítkem uvolníte porci granulí. Odkudkoliv!
 • Dávkování granulí: Jednoduše si v aplikaci nastavíte krmný plán. Např. 9:00 uvolnit 5ks granulí, v 11:00 uvolnit 3ks granulí apod. 
 • Automatická váha: dávkovač disponuje integrovanou váhou, díky které budete informování o stavu grranulí v zásobníku.
 • WiFi Připojení: Bezdrátové připojení, díky kterému se můžete připojit kdekoliv. 
 • Kompatibilní s mobilními telefony s operačním systémem Android a iOS.

 

 

 

Snadné oládání pomoc aplikace

Aplikace u PetKit Hoison je velmi jednoduchá a intuitivní. Jedním kliknutím můžete psa nakrmit, dát mu povel, poslouchat co se děje v místnosti, sledovat ho online pomocí kamery nebo si nastavit celý krmný plán na několik dní dopředu. 

 

Sledujte psa a komunikujte s ním!

Vše je online a v reálném čase. Pomocí aplikace, můžete dávat povely a zárověň i slyšíte, co se děje v místnosti. Jednoduše tak psa pobídnete, aby se nakrmil. Vše můžete také sledovat na svém mobilu, díky zabudované kameře. 

 

Krmný plán pod kontrolou!

Zapomínáte dávat psovi granule? Teď už se vám to nestane! Jednoduše si nastavíte krmný plán a o nic už se nemusíte starat. Pomocí PetKit Hoison si naplánujete přesnou dávku krmiva a zvolíte si čas, kdy se otevře. 

 

Propracovaný design a velká kapacita!

Designéři od firmy PetKti navrhli unikátní kousek, který na trhu nemá obdoby. Jedná se o velmi propracovaný dávkovač krmiva, na který byli použity ty nejkvalitnější materiály.  PetKit Hoison nabízí mnoho fukcí, jednoduché ovládání a obrovskou kapacitu 5 litrů. 

 

 

Jednoduché nastavení

Nastavení dávkovače je velmi jednoduché. Jako první si stáhnete aplikaci PetKit Hoison pro android nebo pro iOS. Zaregistrujete se v aplikac a poté zapnete dávkovač. U dávkovače otevřete horní víko, kde se nachází QR kód. Poté už postupujete pdole aplikace. Je zapotřebí zmáčknout tlačítko rpo zapnutí a držet několik vteřin. Poté zapnout wifi na telefonu a propjit telefon s dávkovačem. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Nastavení krmného plánu
 • Kapacita 5 litrů
 • Mikrofon pro komunikaci
 • Kamera pro sledování
 • Propracovaný design
 • Kvalitní materiál
 • Jednoduchá aplikace
 • vyšší cena

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

Jak vybrat fontánu pro psa nebo kočku

 • Při výběru fontány pro vašeho psa vezměte v úvahu jeho velikost. Fontány jsou uzpůsobené pro malá, střední nebo velká plemena tak, aby se jim pilo pohodlně, a zároveň aby měla nádržka na vodu dostačující kapacitu.
 • Důležitou roli hraje i zdravotní stav psa. Některé fontány jsou speciálně modelované pro větší komfort starších a nemocných psů – například těch, kteří trpí na bolavé klouby nebo svalstvo.
 • Pokud máte doma psa chlupáče, oceníte fontánu s filtrem, který zajistí, aby se do vody nedostaly nejen chlupy, ale i zbytky krmiva a další nečistoty.
 • Vybírat můžete z různých materiálů. Doporučujeme zvolit kvalitní plast, nerez nebo keramiku. Zajímejte se, jak (ne)náročná bude údržba fontány. Některé modely snadno umyjete v myčce.

Více o výběru fontány >>

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Obsah balení

 • Dávkovač
 • Nabíječka
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.