Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Patpet protištěkací obojky B420 a B78

V roce 2024 přidáváme do naší nabídky 2 obojky proti štěkání, které pomáhají omezit nadměrné štěkání psů. Pokud vám váš pes znemožňuje klidnou práci doma, spánek nebo ruší sousedy, čtěte dále!

Patpet protištěkací obojek B420 je navržený pro ty nejmenší plemena. Přijímač má totiž neuvěřitelných 35 gramů, pokud je váš pes velmi malý, bude se mu tento obojek nosit pohodlně. Obojek umožňuje korekci v různých variantách: zvuk, vibrace, impuls, zvuk+impuls nebo zvuk+vibrace, takže můžete přizpůsobit typ korekce citlivosti vašeho psa. Pokud pejsek zaštěká, ihned přijde korekce v podobě Vámi vybrané korekce.

Obojek Patpet B420 využívá pro napájení integrovaný akumulátor. Pokud je obojek účinný a omezuje štěkání, může na jedno nabití vydržet až 2 týdny, pokud pes v úvodní fázi výcviku štěká častěji, může být tato doba kratší.  B420 je účinný a jednoduchý obojek proti štěkání pro psy, jehož další výhodou je snadno čitelný displej, který uživateli umožňuje upravit nastavení a funkce. Displej není nejkvalitnější, ale to vám nebrání ve snadném nastavení funkcí, všechny údaje si můžete bez problémů přečíst. Úroveň citlivosti můžete měnit v 5 úrovních. Tím se chráníte před tím, aby obojek spustil jiné zvuky v okolí.


Tento obojek se nedoporučuje do domácností s více psy, protože při detekci štěkání pomocí vestavěného mikrofonu by se obojek mohl zapnout při štěkání jiného psa v blízkosti, ale je vynikající volbou pro vyjící psy. Mikrofon detekuje vytí lépe než vibrační senzory využívané v jiných modelech Níže uvádíme stručný komentář jednoho z našich zákazníků:

Nebyl jsem si jistý, zda bude fungovat pro mého shi tzu (štěká na sousedy). Pořídil jsem si nejmenší velikost a vyhovuje i mému drobnému 5 kg shi tzu. Používáme ho už několik týdnů (nasazuji ho, jen když vím, že bude mít více podnětů ke štěkání) a opravdu ho to rychle zastaví ve štěkání. Používáme nastavení zvuk/vibrace a statický signál, takže víme, kdy se spustí a funguje. Určitě bych doporučil.

Patpet protištěkací obojek B78 novinka mezi protištěkacími obojky kombinuje vibrační a slabý elektrostatický impuls. Tento model se doporučuje zejména pro domácnosti se psy, kde jsou i malé děti. Tento model nemá korekci zvuku. Zvuk by mohl rušit dítě, které se snaží usnout, nebo ho budit ze spánku. Patpet B78 detekuje štěkání na základě vibrací hlasivek. Jedná se o nejspolehlivější a nejbezpečnější způsob detekce, který eliminuje spuštění na základě štěkotu jiného psa. Obojek se tedy nezapne při štěkání jiného psa. Tento model proto můžete použít, pokud máte více než jednoho psa nebo pokud se v okolí vyskytují jiné hlučné zvuky, nehrozí, že by se obojek aktivoval v reakci na jiný zvuk než štěk.


Vzhledem k absenci displeje se jedná o obojek, který je vysoce odolný proti nárazu, a všechny funkce se nastavují pomocí kolečka a tlačítka umístěného na krytu. Z tohoto důvodu obojek funguje velmi dlouho na jedno nabití, takže nebudete muset pamatovat na každodenní nabíjení. Obojek nabíjíte pomocí přiloženého kabelu USB.

Samotný impuls nastavíte pomocí knoflíku na krytu, což je velmi snadný způsob nastavení a nikdo by neměl mít problém s rychlým nastavením. První úroveň je pouze vibrace, úrovně 2 až 5 jsou vibrace následované impulsem. Úroveň 2 je nejslabší impuls, úroveň 5 je nejsilnější.


Obojek můžete používat venku díky jeho dobré voděodolnosti, ale doporučujeme jej sundat při silném dešti, nezapomeňte, že váš pes s ním nesmí ani plavat. Celkově se jedná o velmi dobrou volbu pro malé až středně velké psy, zákazníci si pochvalují dlouhý provoz na jedno nabití a dobře kalibrovaný senzor detekce štěkání založený na vibracích hlasivek.

 
Pokud si nejste jisti svým výběrem, obraťte se
na nás. Jsme odborníci, kteří vám poradí, jaká je nejlepší volba pro vašeho psa, a vezmeme v úvahu všechny důležité aspekty. Po zakoupení máte možnost obojek vyzkoušet po dobu 30 dnů!


Související produkty