Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Dogtrace: nejlepší elektronické výcvikové obojky původem z ČR

Firma VNT electronics s.r.o. je jediným českým výrobcem elektronických výcvikových pomůcek a dalších zařízení pro psy pod obchodní značkou Dogtrace a Fence. Firma působí na trhu od roku 2004, díky úspěchu u tuzemských zákazníků momentálně úspěšně dodává zboží do 50 zemí světa. Firma momentálně řadí mezi nejvýznamnější světové firmy v tomto oboru. Firma VNT Electronics s.r.o. patří mezi profesionálovy v oboru - při vývoji všech svých výrobků úzce spolupracují se sportovními kynology a veterináři. Inspirují se požadavky zákazníků a zkušenostmi. Všechny produkty jsou zaměřeny na zefektivění výcviku. Dogtrace je česká firma s českou výrobou. Veškeré výrobní procesy probíhají v Lanškrouně, kde je firma vybavena tou nejmodernější technikou. Všechny součástky si vyrábí sami, nebo je odebírají od renomovaných evropských dodavatelů. Výrobky značky Dogtrace a D-Fence patří momentálně mezi nejprodávanější v našem e-shopu.  


 

ŘADA D-CONTROL - Elektronické výcvikové obojky

Sada d-control se skládá z vysílače a přijímače. Jedná se o spolehlivé, efektivní a bezpečné prostředky pro výcvik a vybudování pozitivního vztahu mezi člověkem a psem. D-Control jsou vhodné pro majitele, kteří se zabývají sportovní či loveckou kynologií, nebo pro ty kdo mají problém s přivoláním a chtějí mít jistotu, že jim pes při společných vycházkách neuteče za zvěří. Umožňují provádět korekce nežádoucího chování ve správný čas s ohledem na aktuální situaci a temperament psa Všechny přijímače jsou kompaktní, vodotěsné a vyvinuté tak, aby pro psa byly co nejvíce komfortní. V nabídce e-shopu najdete veškerou nabídku produktů značky Dogtrace.

 

 

 

D-CONTROL PROFESSIONAL - Elektronické výcvikové obojky

Sada D-control Professional jsou určené především pro sportovní a služební výcvik, uplatnění však najdou i při každodenním používání běžnými uživateli. Jednou z velkých výhod je, že modely disponují všemi funkcemi v několika úrovních - zvuk, světlo, vibrace a stimulační impuls. D-Control Professional je možné zakoupit ve 3 velikostech - Professional, Professional mini a Professional ONE. Sady d-control Professional jsou variabilní a vodotěsné.

 

 

 

D-CONTROL AQUA SPRAY

Sprejové výcvikové obojky D-control Aqua Spray budou užitečnou pomůckou všech plemen. Pomáhají vyrušit psa z nevhodného chování ve správný čas. Hlavní funkcí tohoto zařízení je sprejová korekce v podobě nepříjemného chladivého spreje, který je směřován na čumák psa. Sprejové náplně lze dokoupit v našem e-shopu.

DOGTRACE DOG GPS - vyhledávací zařízení

DOG GPS slouží k vyhledávání psů na vzdálenost více než 20 km a umožňuje lokalizovat 9-13 psů - dle modelu. Pro zajištění co nejvyššího dosahu využívá nejmodernější technologii modulace radiového signálu LoRa.  DOG GPS se skládá z přijímače, který je umístěn na obojku psa a vysílače, na kterém psovod vidí vzdálenost a směr k poloze psů. Zařízení má praktické a jednoduché ovládání. Na displeji přijímače lze sledovat také sílu RF signálu, přesnost GPS pozice, stav akumulátoru vysílače a přijímače. Díky spolupráci firmy Dogtrace s českými a zahraničními myslivci, jsou funkce speciálně uzpůsobeny potřebám pro myslivecké hony. 

 

 

D-FENCE - Elektronický neviditelný plot

Elektronický neviditelný plot D-fence vám umožní velmi jednoduše a rychle vymezit hranice prostoru, ve kterém se může váš pes svobodně pohybovat. Neviditelný plot je ideální volbou v případě, kdy váš pes nerespektuje stávající plot, neustále utíká z pozemku, nebo k ohraničení oblastní uvnitř pozemku, od kterých nechcete, aby měl váš pes přístup. Zařízení lze velice snadno nainstalovat v místech, kde klasický plot není možní použít. Obojek je kompaktní a voděodolný a vzhledem k nízké hmotnosti a ergonomickému designu je možné ho použít pro všechna plemena psů. 

Elektronický neviditelný plot d-fence je tvořen vysílacím generátorem, přijímačem a anténou, tu představuje jednoduchý izolovaný drát. Vysílací generátor generuje signál do anténního drátu, pomocí kterého ohraničíte zvolený prostor výstražnou a korekční zónou. Přijímač připevněný na obojku psa snímá signál šířící se z nainstalovaného anténního drátu, překoná-li pes hranici prvního (výstražného) pásma, přijímač začne vydávat přerušovaný zvukový signál. Nereaguje-li pes na zvukové varování a překročí hranici i druhého (korekčního) pásma, přijímač vydá současně zvukový signál a korekční impuls. Intenzitu korekčního impulsu, stejně tak jako šířku korekční i výstražné zóny, je možné jednoduše nastavit.

 

 

D-MUTE-Protištěkací obojky

Obojek D-mute proti štěkání je bezpečný a efektivní prostředek, který pomáhá eliminovat nadměrné štěkání vašeho psa. Jednoduše a účinně řeší případy, kdy váš pes reaguje štěkotem na sebemenší podnět, nebo dokonce štěká celý den po vašem odchodu do zaměstnání a obtěžuje tak své okolí. Obojek, který má pes na krku, je aktivován vibracemi hlasivek psa. Tento systém zabraňuje riziku falešnému spuštění vyvolaného štěkotem jiného psa. Dogtrace má k dispozici čtyři modely vhodné dle velikosti psa. Modely D-mute a D-mute light jsou určeny pro střední a velká plemena psů, modely D-mute small a D-mute small light pro střední a malá plemena psů. 

 


Související produkty