PetSafe Big Dog 900m

Akce

PetSafe Big Dog je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, 15 úrovní impulzu a Booster pro skokové navýšení impulzu. Na dosah až 900 m můžete cvičit i 2 psy najednou pomocí jedné vysílačky. Sada má ochranu do deště a je dobíjecí

Výběr varianty produktu
 • Počet psů


Další varianty:
Původně 6 990 Kč 5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 04. 07. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

PetSafe Big Dog 900m

PetSafe Big Dog je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, 15 úrovní impulzu a Booster pro skokové navýšení impulzu. Na dosah až 900 m můžete cvičit i 2 psy najednou pomocí jedné vysílačky. Sada má ochranu do deště a je dobíjecí

Elektronický výcvikový obojek PetSafe Big Dog 900 m je model americké značky.  Obojek nabízí možnost využít k upozornění psa zvuk nebo impulz v 15 nastavitelných úrovních síly.

PetSafe Big Dog 900 je vybaven praktickou funkcí Booster, která vám umožní během okamžiku navýšit sílu impulzu o 2 úrovně výš bez potřeby přenastavování síly. Představuje pojistku do krizových situací, kdy např. pes utíká za zvěří, skáče na lidi nebo se rozběhne přes silnici a nereaguje na obvyklou sílu impulzu.

Díky 15 nastavitelným úrovním impulzu snáze najdete odpovídající sílu na míru pro vašeho pejska. Modesl PetSafe 900m může být vhodný pro všechny psy s váhou 18 - 90 kg.

Zařízení je dobíjecí a je možné ho použít pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy).

Ať už doma nebo na vycházce i za špatného počasí, PetSafe BigDog bez problémů využijete. Vysílačka i přijímač jsou vodotěsné, nevadí jim tedy bláto, déšť, sníh, kaluž a třeba náhodné ponoření do hloubky max 1 m.

 

 

Dosah obojku

PetSafe Big Dog vám umožní trénovat psa o vzdálenosti až 900 metrů. Dosah 900 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik loveckých psů. PetSafe Big Dog je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

PetSafe Big Dog má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 15-ti úrovních. PetSafe Big Dog navíc disponuje funkcí booster (okamžité zvýšení síly impulzu o 2 úrovně)

  

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u PetSafe Big Dog osazeny dobíjecím a vyměnitelným NiMH akumulátorem o kapacitě 450mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 3 až 7 dní.  

 

Vodotěsnost 

PetSafe Big Dog je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru (max. po dobu 30 minut). Je tak ideální volbou pro trénink psů v blízkosti vody nebo špatných podmínkách (les, bahno), není však vhodný pro plavání. Vysílačka u PetSafe Big Dog je pouze odolná proti běžnému dešti a sněhu.

 

Počet psů 

PetSafe Big Dog je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

 

Displej 

PetSafe Big Dog má kvalitní displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte zobrazené  veškeré ukazatele - sílu impulzů, sílu signálu, počet psů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

PetSafe Big Dog má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 28 až do 81 cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,4cm,v ýšku 12,7cm, hloubku 2,5cm a její váha je 91 gramů. Přijímač má šířku 6,4cm, výšku 3,8cm, hloubku 2,5cm a jeho váha je 130 gramů. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 900 metrů
 • nabíjecí přijímač i vysílačka
 • možnost nastavení 15mi úrovní impulsu 
 • možnost výcviku až 2 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
 • zvukové upozornění, impuls a booster
 • záruka 3 roky
 • žádné

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Dosah 900 m
Vodotěsnost vodotěsný
Počet psů 1 - 2 psy
Funkce impuls + zvuk + booster
Síla impulzu 8
Síla zvuku 1
Protištěkací mód ne
Displej LCD podsvícený
Délka obojku 20 - 70 cm
Napájení nabíjecí
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,4 x 3,8 x 2,5 cm
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,4 x 12,7 x 2,5 cm
Hmotnost přijímače 80 g
Hmotnost vysílače 91 g

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody 
 • Nastavitelný obojek
 • Akumulátory
 • Nabíječka
 • Poutko na krk 
 • Testovací výbojka 
 • Anglický návod
 • Český návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.