Canicom Voice 800

Canicom Voice 800 je první výcvikový obojek na světě s hlasovým záznamem a funkcí zvuku a vibrace. Nahrát můžete až 4 různé hlasové zprávy, které budou přehrány reproduktorem na obojku vašeho psa. Na dosah až 800 m lze cvičit i 2 psy pomocí jediné ultralehké vysílačky. Zařízení funguje na baterie a je voděodolný. 

 

 

 

Výběr varianty produktu
 • Počet psů

4 390 Kč 3 628 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 19. 12. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Canicom Voice 800

Num´Axes Canicom Voice 800 je moderní elektronický výcvikový obojek. Canicom Voice 800 bude vhodný pro malá, střední i velká plemena. Canicom Voice je první obojek na světe s funkcí hlasových zpráv, 4 různé zprávy budou přehrány reproduktorem na obojku vašeho psa. Můžete trénovat dva psy současně na vzdálenost až 800 m, což je dosah vyhovující i v členitém terénu. Přijímač i dálkový ovladač obojku funguje na 3V baterií s označením CR2, kterou koupíte i v našem e-shopu. 

 

 

 

Dosah obojku

Canicom Voice 800 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný, jak pro základní tak i profesionální výcvik většiny psů. Výcvikový obojek můžete využít jak ve městě, tak i v lese. 

 

Typ korekce 

Canicom Voice 800 má jako první na světe možnost využít funkci hlasového záznamu a funkci zvuku a vibrace. 

 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač i příjímač obojku Canicom Voice 800 jsou osazeny 3V baterií s označením CR2. Přijímač vydrží v provozu 3 měsíce, vysílačka 3-6 měsíců. 

 

Vodotěsnost 

Canicom Voice 800  je voděodolný, má jen základní ochranu proti vodě s označením IPX5 (nevadí mu slabý déšť ani sníh, nesmí dojít k jeho ponoření!) V případě deště doporučujeme obojek neprodleně sundat, voda snadno pronikne dovnitř přes mokrou srst. Vysílačka má nejzákladnější ochranu proti vodě.  Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.

 

Počet psů 

Canicom Voice 800 je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

Canicom Voice 800 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 50 cm, šířka obojku 25 mm

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,5 cm, výšku 10,8 cm (včetně antény), hloubku 2,4 cm a její váha je 85 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku 6,5 cm, výšku 4 cm, hloubku 3,2 cm a jeho váha je 122 gramů

 

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Funkce zvuku a vibrace
 • 4 hlasové záznamy
 • Dosah 800 m
 • Indikátor stavu baterie
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Voděodolné zařízení
 • Pro výcvik dvou psů

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači 3V CR2
Dosah 800 m
Délka obojku 20 - 50
Rozměr přijímače (š/v/h) 108 x 55 x 24 mm
Rozměr vysílače (š/v/h) 65 x 32 x 40 mm
Hmotnost přijímače 85 g
Hmotnost vysílače 122 g
Napájení na baterie
Funkce vibrace + zvuk + hlasový záznam
Vodotěsnost voděodolný
Displej nemá
Výdrž přijímače 1 - 3 měsíce
Výdrž vysílače 3 - 6 měsíců
Počet psů 1 - 2 psy

Obsah balení

 • Přijímač Canicom 800
 • Baterie 3V CR2
 • Dálkový ovladač
 • Magnetický klíč
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.