Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Generátor proudu Fencee power DUO PD10 - do 8 km

Kombinovaný zdroj pro elektrický ohradník GENERÁTOR fencee power DUO PD10 je univerzálně použitelný pro krátké, střední i dlouhé ohrady do 8 km. Generátor je svou funkčností vhodný pro citlivější i méně citlivá zvířata jako jsou psi, koně, skot, ovce, kozy, drůbež i jako ochrana před zvěří nebo drobnými škůdci.

Více informací ›

Týden
2 390 Kč 1 975 Kč bez DPH

Hlídat dostupnost

ks
Kód produktu: P36894
Záruka: 36 měsíců
Popis a parametry Příslušenství(7)
Generátor proudu Fencee power DUO PD10 - do 8 km
Generátor proudu…
2 390 Kč

Popis produktu

Zdroj Fencee power DUO PD10 je univerzálně použitelný pro krátké až středně dlouhé ohrady do 8 km a především pro citlivější zvířata jako jsou psi, domácí dobytek kočky, koně. Také dokonale ochrání úrodu před vysokou zvěří, srnčí a divokých prasat. Napájení je možné ze sítě 230 V pomocí adaptéru, nebo z běžné 12 V baterie použitelné jako záložní zdroj.  Novinkou je i Baragraf na přední straně, který ukazuje převoz baterie,  měří napětí a signalizuje případnou poruchu. Síťový adaptér je součástí balení. Kompaktní moderní konstrukce ohradníku s vypínačem a nejnovější mikroprocesorovou technologií uvnitř nabízí praktická řešení a umožňuje snadnou instalaci. LED kontrolka na přední straně signalizuje provoz zdroje. Inteligentní elektronika s technologií SafeShock umožňuje obzvlášť bezpečné ohrazení se speciálně sníženým výstupním napětím. Vhodné pro použití plus-mínus vedení, kdy oba dráty jsou vedeny souběžně a k impulsu dochází při jejich propojení. Tato přímá cesta způsobuje, že elektrický impuls je obzvláště intenzivní, ale zároveň i citlivější pro zvíře, protože proud protéká jen malou částí těla.

 

 

Jak funguje elektronický ohradník?

Elektronický ohradník se skládá z elektronického generátoru a ohrazení vytyčeného sloupky a vodiči. Elektronický generátor zásobuje vedení ohradníku proudovými impulsy. Tyto impulsy jsou charakteristické vysokým napětím a velmi krátkým trváním. Zásah elektronickým proudem je velmi nepříjemný a zvířata se učí rychle ohradník respektovat. 

Jaké jsou výhody elektronického ohradníku?

Elektronický ohradník má mnoho výhod oproti tradičnímu plotu. 

  • Sestavení ohradníku vyžaduje méně práce a nákladů na materiál než tradiční plot.
  • Flexibilní obměňování a překládání výběhu je možné dle potřeby. Rychlé a lehké sestavení a demontáž dočasných ohrazení.
  • Určeno pro hlídání i ochranu různých zvířat
  • Nezpůsobuje zvířatům žádná zranění

Produkt je zařazen v kategoriích

Elektrické ohradníky Podle modelové řady Power DUO PD Podle zvířete Kůň Skot Drůbež Ovce Koza Pes Lesní zvěř

Zobrazit celý popis

Parametry

Zdroj napájení 230 V ~ / 12 V
Spotřeba zdroje na 230 v 3 W
Vstupní energie 1,4 J
Výstupní energie 1 J
Výstupní napětí 9000 V
Výstupní napětí 500 Ω 5000 V
Teor. Max. Cee 35 km
Nízký porost 8 km
Střední porost 2 km
Vysoký porost 1,5 km
Uzemnění 1 m 1 ×
Průměr 210 mm
Hloubka 66 mm
Hmotnost 1512 g

Návod ke stažení

Související produkty