Kabel zemnící pro elektrický ohradník - 150 cm
Nehodnoceno

Kabel zemnící pro elektrický ohradník - 150 cm

Kabel (očko-očko) k propojení generátoru se zemnící tyčí. Snadnou montáží lze spojit více kabelů. Hlavním předpokladem pro dobře fungující ohradník je kvalitní uzemnění.

129 Kč 107 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v úterý 13. 06. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Kabel zemnící pro elektrický ohradník - 150 cm

Kabel (očko-očko) pro uzemnění generátoru elektrického ohradníku.

  • celková délka kabelu 150 cm
  • koncová očka o velikosti M8 - Ø 8,5 mm
Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Snadná montáž
  • Lze spojit více kabelů
  • Celková délka 150 cm
  • Žádné



Obsah balení

  • Kabel zemnící pro elektrický ohradník - 150 cm

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.