Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

PetSafe® Smart Dog

Elektrický obojek PetSafe® SMART DOG - kombinací elektronického obojku a Bluetooth technologie změní váš smartphone nebo tablet na tréninkové zařízení umožňující odesílat tón, vibrace nebo statickou stimulaci na tréninkový obojek vašeho psa až do vzdálenosti 70 metrů. Obojek je vodotěsný, ponořitelný a vhodný pro všechna plemena psů od 5 do 90 kg. 

 

 

Více informací ›

Na cestě 1 kusů
3 590 Kč 2 967 Kč bez DPH

Hlídat dostupnost

ks
Kód produktu: P12679
Záruka: 24 měsíců

Související články

Popis a parametry Doplňující informace
PetSafe® Smart Dog
PetSafe® Smart Dog
3 590 Kč

Popis produktu

Elektronický obojek PetSafe® SMART DOG je nejnovější způsob pro trénink vašeho psa! Aplikace SMART DOG eliminuje potřebu dalšího dálkového ovládače- vysílačky, používaného u většiny elektronických obojků. Pomocí Bluetooth technologie se váš smartphone nebo tablet připojuje k tréninkovému obojku a umožňuje odesílat tón, vibrace nebo statickou stimulaci na tréninkový obojek vašeho psa až do vzdálenosti 70 metrů. Tento tréninkový obojek je perfektní volbou pro majitele pejsků, kteří jsou v procesu výcviku svého miláčka a mají smartphone. Aplikace ke stažení a umožní vám nejen přehlednou kontrolu, ale také sdílení tréninkového rozhraní s rodinou, případně dalšími povolenými uživateli. PetSafe 100 je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1,5 metru, maximálně však po dobu 30 minut. Pejsek tedy může bezpečně skákat do bazénu s obojkem, může se s ním i koupat Vysílačka je odolná pouze proti dešti a sněhu, není však ponořitelná. Přijímací jednotka na obojku je dobíjecí a její nabití zabere 4 - 5 h, při plném dobití vydrží v provozu 2 - 3 dny.  Stav baterie kdykoliv zjistíte na vaší aplikaci. 

Aplikace vyžaduje telefon kompatibilní s rozhraním Bluetooth® 4.0 s jedním z následujících operačních systémů: iOS 8 nebo novější / Android 5 nebo novější. 

 

 

 

 

Dosah obojku

S chytrou aplikací SmartDog budete mít pejska pod kontrolou na vzdálenost až 70 m. V horších podmínkách, jako je např. členitý terén, je možné lehké snížení dosahu. Dosah korekcí je ideální pro výcvik na kratší vzdálenosti, odstranění zlozvyků nebo účast mazlíčka na vašich volnočasových aktivitách.

 

Typ korekce 

Výcvikový obojek PetSafe® SmarDog využívá pro korekci nevhodného chování varianty tónu, vibrace nebo elektrostatický impulz v 15 nastavitelných úrovních intenzity. Síla zvuku a vibrace je daná a není možné ji upravovat. Elektrostatický impulz však nastavíte snadno v 15 různých úrovních pro optimální signál na míru temperamentu i fyzickým dispozicím psa.

 

Baterie a nabíjení

PetSafe® Smartdog vydrží na jedno nabití po dobu cca 2 hodin v provozu 2-3 dny. Zařízení se dobíjí pomocí síťového adaptéru, který je součástí balení a na vybití baterie Vás upozorní blikající ikonka na přijímači. 

 

Vodotěsnost 

PetSafe® SmarDog je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1,5 metru, maximálně však po dobu 30 minut s označním IPX7. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve špatných podmínkách (les, bahno, okolí vody) a pes může proběhnout vodou. Vysílačka u PetSafe 100 je odolná pouze proti dešti a sněhu.

 

Počet psů

Výcvikový obojek PetSafe® SMART DOG je pro výcvik pouze 1 psa. 

 

 

Délka obojku

Pevný nylonový obojek je pohodlný a pejskovi jeho nošení nebude překážet. Řemínek je nastavitelný pro maximální obvod krku 20-71 cm. Obojek je vyměnitelný.

 

Váha a rozměry

Malé rozměry jednotky 7,1 x 4,1 x 3,6 cm zajistí psům pohodlné nošení obojku. Nízká hmotnost přijímače činí pouhé 71 g. PetSafe® SmartDog je určen pro psy s váhou od 5 kg.

 

 

 

 

 

Produkt je zařazen v kategoriích

Výcvik Výcvikové obojky Podle plemene Pro nejmenší psy Pro malé psy Pro střední psy Podle dosahu 0 až 300 metrů Podle značky PetSafe® Podle typu korekce Elektrické Vibrační Zvukové Podle vodotěsnosti Vodotěsné Ponořitelné Podle počtu psů Pro 1 psa SmartPet Smart výcvikové obojky

Zobrazit celý popis

Parametry

Počet psů 1 pes
Funkce Zvuk, Vibrace, Impuls
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk
Dosah 70 m
Dosah 70 m
Počet psů 1 pes
Velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro nejmenší psy
Displej Ano
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení USB nabíjení
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 20 - 71 cm
Výdrž přijímače 2 - 3 dny
Napájení přijímače USB nabíjení
Úroveň impulsu 15
Hmotnost přijímače 71 g
Rozměr přijímače 7,1 x 4,1 x 3,6 cm

Návod ke stažení

Doplňující informace

Výhody

 • Propojení s aplikací přes Bluetooth
 • Ovládání pouze přes váš telefon, žádné další zařízení
 • Dosah až 70 m
 • Zvuk, vibrace, impulz v 15ti úrovních
 • Vodotěsný a ponořitelný přijímač
 • Jednoduché ovládání přes aplikaci
 • Dobíjecí
 • 3 roky záruka

Nevýhody

 • Možné zkrácení dosahu při pohybu v terénu

Obsah balení

 • Přijímač
 • Nylonový obojek
 • Síťový adaptér
 • Návod

Smart produkty

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

 

Výcvikové obojky

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Související produkty