Garmin Pro 70 Bundle

Nejprodávanější

Garmin PRO 70 je elektronický výcvikový a protištěkací obojek s vnikajícím dosahem až 1500 m a možností trénovat až 6 psů s jedinou vysílačkou. Zvuk, světlo a krátký i dlouhý impulz v 6ti úrovních se dobře přizpůsobí různým požadavkům pro výcvik vašeho psa. Obojek je navíc vybaven protištěkacím režimem, funguje na baterie a můžete ho vzít i do deště. 

Výběr varianty produktu
 • Počet psů


Další varianty:
8 190 Kč 6 769 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin Pro 70 Bundle

Garmin PRO 70 je elektronický výcvikový a protištěkací obojek s vnikajícím dosahem až 1500 m a možností trénovat až 6 psů s jedinou vysílačkou. Zvuk, světlo a krátký i dlouhý impulz v 6ti úrovních se dobře přizpůsobí různým požadavkům pro výcvik vašeho psa. Obojek je navíc vybaven protištěkacím režimem, funguje na baterie a můžete ho vzít i do deště. 

 

 

 

Obojek má va výbavě rovněž režim proti štěkání BarkLimiter™ k odnaučení nechtěného štěkání.

Vysílač v ergonomickém zpracování a odděleným tlačítkům se pohodlně ovládá jednou rukou. Tlačítka na ovladači jsou zpracována zvlášť pro každou funkci.

Dálkově můžete aktivovat také LED osvětlení na přijímači vašeho pejska, abyste psa dobře viděli i v podmínkách nízké viditelnosti. 

 

 

Z nabídky 4 režimů pro výcvik můžete zvolit: 

 • Dlouhý (kontinuálníú impulz) - kontinuální impulz značí korekci impulzem, která není intenzivnější svou silou, jako spíš délkou trvání. Impulz bude působit tak dlouho, jak dlouho budete tlačítko držet, díky bezpečnostní pojistce však maximálně 8 s. Tlačítko je určeno výhradně do krizových situací, když se pes bezhlavě vrhá za zvěří, pod kola aut na silnici, nebo napadne jiného psa apod. V takovou chvíli je pes pod vlivem svých přirozených pudů a nebude slyšet na povely ani běžnou sílu korekcí.j
 • Okamžitý (krátký impulz) - standardní typ korekce sloužící k přeruění činnosti  nebo upozornění psa na nevhodné chování
 • Tón/zvuk - Upozornění zvukem na nevhodné chování psa funguje podobně jako vibrační režim. Zvukem se ale spíše nahrazuje přivolání, signalizuje pochvala, rozkaz nebo je můžete použít pro přívolání psa na větší vzdálenost.

 

 


Dosah obojku

Garmin PRO 70 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1500 m. Dosah vyhovuje  i profesionálnímu výcviku psů. Ideální volbou je tento obojek i do lesa nebo náročnějšího terénu, kde se dosah o něco sníží.

 


Typ korekce 

Garmin PRO 70 umožňuje využít jako korekci zvuk, nebo impulz v 6ti stupních. Přijímač je vybaven osvětlením s aktivací na dálku. Celkově nabízí výcvikový obojek Garmin velmi pružné zacházení do každé situace a každý typ výcviku. Sílu impulzu nastavíte pomocí otočného kolečka na vysílači.

 

Detekce štěkání

Garmin PRO 70 identifikuje štěkání prostředníctvím záchvěvů hlasivek na krku psa, čímž vylučuje falešné spuštění korekcí. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním nevhodným štěkáním a štěkáním z přirozených instinktivních důvodů.

 


Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí lithium - iónovou batérií. Vysílačka vydrží až 80 hodin, přijímač 60 hodin, záleží na četnosti použití.

 

 

Vodotěsnost

Garmin PRO 70 je vodotěsné - odolné vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou a obojek je chráněn proti krátkodobému ponoření.

 

Počet psů

Garmin PRO 70 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik až 6 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 


Délka obojku

Garmin PRO 70 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 20,8 cm a hloubku 5,4 cm. Hmotnost je 221 g. Přijímač má šírku 7,8 cm, výšku 4,4 cm a hloubku 4,4 cm. Jeho hmotnost je 98 g. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 1500 metrů
 • nabíjecí přijímač s výdrží až 80 hodin
 • možnost výcviku až 6 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • zvukové upozornění, vibrace a impuls
 • BarkLimiter
 • vyšší cena

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Dosah 1500 m
Vodotěsnost ponořitelný
Počet psů 1 - 6 psů
Funkce impuls + zvuk + booster
Síla impulzu 6
Síla vibrace 1
Síla zvuku 1
Protištěkací mód ano
Displej nemá
Délka obojku 20 - 65 cm
Napájení nabíjecí
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,8 x 4,4 x 4,4 cm
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,5 x 20,8 x 5,4 cm
Hmotnost přijímače 98 g
Hmotnost vysílače 221 g

Obsah balení

 • Vysílačka
 • PT 10 obojek
 • Černý řemínek
 • AC adaptér
 • Nabíječka
 • Elektrody
 • CZ, EN manuál

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.