Canicom 250 LE
Canicom 250 LECanicom 250 LE
-10%
Nehodnoceno

Canicom 250 LE

Akce

Canicom 250 LE je elektronický výcvikový obojek s funkcí zvuku a impulsu v 5-ti úrovních, vhodný pro všechna plemena od 15 kg. Obojek nabízí pro výcvik 1 psa dosah 250 m, funguje na baterie a je ponořitelný pro výcvik ve vodě. Vysílačka nemá displej, zároveň se pyšní jednoduchým ovládáním. V balení 2 délky elektrod. 

 

 

Platí už jen
do 10. 06. 2023
Původně 2 490 Kč 2 241 Kč 1 852 Kč bez DPH
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Canicom 250 LE

Elektronický výcvikový obojek Canicom 250 LE je spolehlivý a jednoduše ovladatelný výcvikový obojek s dosahem 250 metrů. Předností elektronických výcvikových obojků řady CANICOM je velmi malý, lehký a skladný ovladač bez vnější antény, který se snadno vejde i do malé kapsičky nebo uschová v ruce a také ergonomický design. Ovladač umožňuje posílat korekce zvuku a impulsu, které lze využít k výcviku dle potřeby různým způsobem. Elektrostatický impuls je možné nastavit jednoduše v 5 úrovních, pro každou úroveň korekce je tlačítko na ovladači zvlášť, zvuk je nenastavitelný. Obojek je vhodný pro všechna plemena psů od 15 kg, obsahem balení jsou krátké i dlouhé kontaktní body, které je možné použít pro krátkosrsté i dlouhosrsté psy. Výcvikový obojek je vodotěsný s krátkodobým ponořením a dodáván s pevným plastovým obojkem, který se snadno nerozthne. Vysílač a přijímač funguje na baterie a v provozu vydrží až 6 měsíců.

 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 250 LE vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 200 metrů. Dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů, je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

Canicom 250 LE má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 5-ti úrovních. Sílu impulzu si můžete kdykoliv vybrat na vysílači, pro každou sílu korekce je tlačítko zvlášť, obojek si tak nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač Canicom 250 LE je napájen 3V baterií, typ CR2450 a v provozu vydrží až 3 měsíce. Životnost přijímače vydrží v provozu až 6 měsíců a je osazen 3V baterií, typ CR2. Stav indikuje LED dioda na přijímači a vysílači. 

 

Vodotěsnost 

Canicom 250 LE je dodáván s vodotěsným přijímačem pro krátké ponoření s označním IPX7. Je ideální volbou jak pro základní použití, tak pro výcvik psů ve zhoršených podmínkách či dešti.

 

Počet psů 

Canicom 250 LE je možné použít pouze pro výcvik 1 psa.

 

 

Displej 

Displej Canicom 250 LE nemá displej.

 

 

Délka obojku

Canicom 250 LE má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 50 cm.


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 9 cm, hloubku 1,8 cm a její váha je 40 gramů. Přijímač má šířku 6,8 cm, výšku 3,8 cm, hloubku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramů. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Diskrétní a lehký ovladač
 • Indikátor slabé baterie 
 • Žádná externí anténa
 • Korekce zvuku a impulsu
 • Jednoduché nastavení a manipulace
 • Spolehlivý a efektivní obojek
 • Pouze pro 1 psa
 • Vysílačka nemá displej

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

 • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
 • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
 • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
 • odnaučení tahání na vodítku, 
 • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
 • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
 • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro střední psy
Pro velké psy
Pro největší psy

Technické parametry

Baterie v přijímači CR2430
Baterie ve vysílači 3V CR2
Dosah 250 m
Síla impulzu 5
Délka obojku 20 - 50 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 3,8 x 6,8 x 4,3 cm
Rozměr vysílače (š/v/h) 9,6 x 4 x 1,8 cm
Hmotnost přijímače 75 g
Hmotnost vysílače 40 g
Napájení na baterie
Funkce impuls + zvuk
Vodotěsnost ponořitelný
Displej nemá
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Výdrž vysílače 1 - 3 měsíce
Počet psů 1 pes

Obsah balení

 • Vysílač
 • Obojek
 • Přijímač
 • Baterie CR2430
 • Baterie 3V CR2
 • Testovací výbojka
 • Krátké / dlouhé kontaktní body
 • Popruh na přenášení
 • Manuál

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.