SportDog NoBark SBC-8-E

Novinka

SportDog NoBark SBC-8 je protištěkací obojek vhodný pro všechny plemena psů s váhou od 3,6 kg. Jedná se o vynikající zařízení s dvojitou detekcí štěkání (pomocí zvuku a vibrací hlasivek), 8mi úrovněmi stimulace a kompletně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 7,5 metrů. 

2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

SportDog NoBark SBC-8-E

Obojek proti štěkání SportDog NoBark SBC-8 - je speciální protištěkací obojek určený pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg, ale doporučujeme ho zejména pro tvrdohlavé psy s váhou od přibližně 8kg (kvůli velikosti obojku). Protištěkací obojek SportDog NoBrak SBC-8 využívá duální detekci štěkání Perfect Bark ™, která kombinuje vibrace a mikrofon. Obojek se aktivuje a vydá korekci pouze v případě, pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk štěkání / vytí zároveň.

 

 

 SportDog NoBark SBC-8 disponuje 18 úrovněmi impulsu, které používá k zamezení štěkání nebo vytí. Pokud pes zaštěká, obojek vydá první statický signál na nejnižší úrovni. Pokud pes opětovně zaštěká do 30-ti sekund, obojek vyšle další statický signál, nyní však na vyšší úrovni. Intenzita signálů se stupňuje, pokud pes nepřestává štěkat od úrovně 0 po 8. SportDog NoBark SBC-8 je nabíjecí a kompletně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů, díky technologii Drytek ™.

Silent Partner ™ technologie – Jde o duální detekci, která kombinuje vibrace a mikrofon na eliminaci falešných spouštěcích signálů. Tato exkluzivní technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze v případě, pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / vytí.

 

 


SportDog NoBark SBC-8 využívá technologii PerfectBark ™ - jedná se o duální detekci, která kombinuje vibrace a mikrofon pro odstranění falešných spouštěcích signálů. Tato exkluzivní technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze v případě, pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / vytí. 

 

Typ korekce 

Obojek SportDog NoBark SBC-8 využívá jako korekci k odstranění štěkotu a vytí elektrostatický impuls v 8mi úrovních. Jednoduše si obojek nastavíte na míru pro vašeho psa a vaše potřeby.

 


Nastavení obojku

Pokud pes zaštěká, obojek vydá první statický signál na nejnižší úrovni. Pokud pes opětovně zaštěká do 30-ti sekund, obojek vyšle další statický signál, nyní však na vyšší úrovni.

 

Baterie a nabíjení

Obojek SportDog NoBark SBC-8 využívá pro napájení speciální 6V vyměnitelné baterie s označením 4LR44. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově okolo 7-9 dní. Především záleží na tom jak často se obojek spouští.2 ks baterie Energizer 4LR44 zakoupíte v našem e-shopu za 149,-. 

 

Vodotěsnost 

SportDog NoBrak SBC-8 disponuje technologií DryTek ™ - díky tomu je kompletně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů. Je vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Vydrží déšť i sníh a pejsek se s ním může i potápět.

 

Plemeno 

SportDog NoBark SBC-8 je určený pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg, ale doporučujeme ho zejména pro tvrdohlavé psy s váhou od přibližně 8kg (kvůli velikosti obojku).

 

Délka obojku

SportDog NoBark 18 Deluxe má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 12.7 cm - 55.9 cm. 

 

Váha a rozměry

SportDog NoBark SBC-8 má ergonomicky tvarovaný obojek s šířkou 6,4 cm, výškou 5,9 cm, hloubkou 3,1 cm a jeho váha je pouhých 31 gramů.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vhodný i proti vytí
 • Korekce 8 úrovní impulsů
 • DryTek™ technologie - ponořitelný do 7,5 metrů
 • Dvojitá detekce štěkání PerfectBark™
 • Indikátor stavu baterie
 • Ergonomický tvar obojku

V čem obojek pomůže

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy

Technické parametry

Hmotnost 31
Síla impulzu 8
Délka obojku 12.7 - 55.9 cm
Baterie 4LR44
Druh korekce impuls
Vodotěsnost ponořitelný
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek + zvuk
Výdrž v baterií 5 - 10 dní

Obsah balení

 • Obojek proti štěkání SportDOG SBC-8-E
 • Nastavitelný obojek
 • Baterie 4LR44
 • Elektrody
 • Testovací výbojka
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.