Vrhač ptáků D. T. System BL 505
Zobraz video
Nehodnoceno

Vrhač ptáků D. T. System BL 505

Profesionální vrhač ptáků s pohotovým rozevíráním pasti a tichým chodem. Kvalitní zpracování sítě a pružiny vyhovuje dlouhodobému užívání. Efektivní pachová stopa dosahuje až na 640 m. Zvukový lokátor pro dohledání jednotek v terénu. Bez dálkového ovládání.

11 990 Kč 9 909 Kč bez DPH
3 týdny
Kdy zboží dostanu?
ve středu 03. 05. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Vrhač ptáků D. T. System BL 505

Profesionální vrhač ptáků s pohotovým rozevíráním pasti a tichým chodem. Kvalitní zpracování sítě a pružiny vyhovuje dlouhodobému užívání v terénu. Efektivní pachová stopa dosahuje až na 640 mZvukový lokátor pro dohledání jednotky v terénu.

 

BL 505 bez dálkového ovládání je kompatibilní s ovladačem modelu 509.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Snadné a rychlé rozevírání pasti
  • Kvalitní materiál
  • Pachová stopa s dosahem 640 m
  • Zvukový lokátor jednotky
  • Kompatibilní s ovládáním modelu BL 509
  • Model bez dálkového ovládáníObsah balení

  • 1 x vrhač ptáků BL 505

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.