Vrhač ptáků Canifly PRO
CANIFLY s ovladačem CANICOM 1500 PROCANIFLY s ovladačem CANICOM 1500 PROCANIFLY s ovladačem CANICOM 1500 PRO
Nehodnoceno

Vrhač ptáků Canifly PRO

Cvičný vrhač ptáků CANIFLY do velikosti holuba nebo křepelky. Ovladač CANICOM 1500 PRO umožňuje ovládání až 4 vrhačů na vzdálenost až 1 500 m a až 2 výcvikových obojků současně. Kompletní sestava s 1 vrhačem.

11 990 Kč 9 909 Kč bez DPH
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Vrhač ptáků Canifly PRO

Cvičný vrhač ptáků CANIFLY pro velikosti ptákú jako je holub nebo křepelka. Ovladač CANICOM 1500 PRO umožňuje ovládání až 4 vrhačů na vzdálenost až 1 500 m a současně až 2 výcvikových obojků.

Vrhače ptáků jsou velmi jednoduché na obsluhu, robustní a dobře uzpůsobené svému účelu. Díky dokonalé a  vodotěsné elektronice, jej nepoškodí ani déšť.

Ptáka do vrhače vložíte se shora při současném napínání pružin, nebo jej můžete vložit rovněž novým vylepšeným způsobem, a to speciálními bočními dvířky až po natažení a zajištění pružin. Tím máte k dispozici obě ruce pro pohodlnější vkládání ptáka.

Spuštění vrhače následuje ihned po stisknutí příslušného tlačítka na ovladači.

Ovladač CANICOM 1500 PRO je důmyslné zařízení, které kromě výše popsaných funkcí slouží po doplnění o příslušné výcvikové obojky (přijímače) jako perfektní elektronický výcvikový obojek s velkým dosahem až 1500 metrů a to pro jednoho nebo dva psy současně. Pomocí jediného ovladače tak můžete spouštět až 4 vrhače ptáků a současně cvičit až dva psy.

Další funkcí ovladače je možnost ovládání jednoho nebo dvou zvukových obojků pro sledování činnosti a pohybu psa CANIBEEP RADIO PRO, kdy je tento ovladač používán místo specializovaného ovladače zvukového obojku. Cvičitel psa má tak všechny potřebné funkce pěkně pohromadě v jediném ovladači.

Možné jsou následující kombinace:

Výcvikový obojek pro 1 nebo 2 psy + 1 až 4 vrhače ptáků

Výcvikový obojek pro 1 nebo 2 psy + 1 nebo 2 zvukové obojky

Výcvikový obojek pro 1 nebo 2 psy + 1 nebo 2 vrhače ptáků + 1 zvukový obojek

V jednotlivých kombinacích se vždy jedná o využití 4 tlačítek dole na ovladači, označených čísly 1 až 4. Pro jeden vrhač CANIFLY je zapotřebí jedno tlačítko (na aktivaci vrhače, tedy "vystřelení" ptáka), na jeden zvukový obojek CANIBEEP RADIO PRO dvojice tlačítek (jedno na zapnutí, jedno na vypnutí zvukového obojku).

Ovládání zařízení v jakékoliv kombinaci je mimořádně jednoduché a praktické.

Krytí: krátkodobě proti mírnému dešti

Rozměry (š x h x v): stlačené pružiny: 300 x 300 x 130 mmuvolněné pružiny: 300 x 300 x 240 mm

Hmotnost: 2,38 kg (včetně baterií)
Technické parametry

Hmotnost vysílače 130g
Rozměr vysílače 132 x 62 x 31 mm

Obsah balení

  • cvičný vrhač ptáků CANIFLY 
  • alkalické baterie 1,5 V AA
  • dálkový ovladač CANICOM 1500 PRO
  • lithitové baterie 15, V AA
  • řemínek na ruku pro ovladač
  • český návod 

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.