PetCube Play smart kamera pro psy a kočky

Nejprodávanější

Petcube je nejvíce oceňovaná interaktivní smart kamera pro psy, která vám umožní vidět, mluvit, slyšet a hrát si s domácími mazlíčky vzdáleně z vašeho smartphonu. Se svými mazlíčky budete ve spojení, i když jste pryč a můžete si s nimi hrát pomocí zabudovaného laseru.


Další varianty:
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

PetCube Play smart kamera pro psy a kočky

Napadá vás, co dělá váš pejsek nebo kočička, když nejste doma? Neprovádí rošťárny? Nebo – nedej bože – jim nehrozí nějaké nebezpečí? Máte o polední pauze nutkání odskočit si domů na kontrolu, ale jste na druhém konci města, a tak nemáte šanci? Využijte moderní technologie! Díky interaktivní kameře PetCube Play můžete být ve spojení se svým čtyřnohým kamarádem kdykoli. A co víc – nejenže ho uvidíte, ale můžete si s ním i hrát a mluvit na něho. Zkrátíte mu tak dobu čekání, než se opravdu dostanete domů.

 

 

Buďte svému pejskovi nebo kočičce nablízku, co nejvíc to jde. Dnes je běžné, že si lidé přes oceán volají přes moderní komunikační prostředky. Vy takto můžete udržovat svůj vztah i s vaším chlupatým miláčkem. Petcube Play vám umožní pejska i kočičku zkontrolovat na dálku pomocí chytrého telefonu. Ujistěte se, že je v pořádku on i váš byt. Už si nedělejte žádné starosti a nemějte už špatné svědomí. Věnujte se mu, i když s ním zrovna nemůžete být. Hrajte si s ním, zatímco odpočíváte u kadeřníka nebo čekáte ve frontě v obchodě. Díky Petcube Play budete svému chlupáčovi nablízku v podstatě neustále

Je toto zařízení skutečné a opravdu dostupné? Ano. Ačkoli to možná z ní jako z jiné dimenze, interaktivní kamera Petcube Play je realitou dneška. Tato vnitřní kamera, díky které můžete kdykoli zkontrolovat vašeho domácího mazlíčka, využívá moderní technologie a je propracovaným zařízením s celou řadou funkcí. Pomocí vašeho smartphonu se kdykoli ujistěte, že doma je i bez vás všechno, jak má být, s pejskem promluvíte nebo si s ním pohrajete.

Hlavní výhody a funkce:

Hlavní výhody a funkce:

 

 • Nadčasový design. Za Petcube Play se rozhodně nebudete v interiéru stydět. Naopak stane se vítaným doplňkem a zařízením, které s vaší domácností příjemně splyne. Tato vnitřní kamera má elegantní a nadčasový design.
 • Komunikace, která nikdy neustane. Doma máte kameru, v ruce chytrý mobil. Jeho prostřednictvím se s vaším pejskem nebo kočičkou kdykoli spojíte. Pomocí zabudovaného mikrofonu můžete své zvířátko poslouchat (jestli třeba neštěká a neruší sousedy) nebo s ním mluvit. Jak snadné - uslyšíte vaše miláčky a oni uslyší vás, i když jste třeba na druhé straně města. Nebo dokonce světa.
 • Detekce zvuku a pohybu pro větší bezpečí. Člověk nikdy neví, a zvíře se jen tak samo neubrání – zloději, potopě, ohni. Nedej bože, samozřejmě. Ale jistota je jistota. A s kamerou Petcube Play dostanete vždy upozornění, když se doma děje něco neobvyklého. Jde přece o bezpečí vašeho mazlíčka.
 • Užijte si kvalitu obrazu a široký úhel záběru. S interaktivní kamerou Petcube Play uvidíte na svého mazlíčka opravdu dobře. Vychutnejte si video v 1080p HP kvalitě se 138° širokoúhlým záběrem. Vaší pozornosti tak nic neujde
 • Funkce nočního vidění. Posviťte si na vše, co se doma děje. I když se spojíte s vaším pejskem nebo kočičkou v noci, nic vám neunikne ani při špatném světle nebo v úplné tmě. Kamera je totiž vybavená funkční nočního vidění.
 • Kamera je kompatibilní s operačním systémem iOS 8+ i Android 4.3+. Zařízení Petcube Play dobře spolupracuje s nejpoužívanějšími operačními systémy v chytrých mobilech. Nemusíte se bát, že by nefungovalo.
 • Hra pomocí laserového paprsku. Jestli si váš psík rád hraje, pobavte ho. Díky zabudovanému laseru, který je stoprocentně bezpečný pro domácí zvířata i jejich pány, si užijete spoustu legrace i na dálku.Třikrát digitální zoom. Tuto funkci oceníte ve chvíli, kdy si potřebujete opravdu přiblížit vašeho pejska nebo kočičku. Co to má v tlamě? Využijte 3 x zoom a zjistěte to. Přibližte se ke svému miláčkovi ještě víc, i když zrovna nejste s ním.
 • Možnost ukládání videí na Cloud. Pobavili jste se díky PetCube Play se svým chlupáčem i na dálku a chcete zážitek ukázat ostatním členům rodiny? Vraťte se k legračním okamžikům zpětně nebo je ukažte přátelům. Přístup k videím máte až 30 dnů, a to se opravdu hodí, protože na některé věci opravdu nechceme zapomenout.

 

 

Laser pro hraní na dálku

PetCube Play není jen pouhá kamera. Je to i zařízení, které vám umožní hrát si s vaším pejskem nebo kočkou na dálku. Váš mazlíček už se nebude nudit a nebude se mu stýskat. Díky zabudované laserové hračce si s ním můžete hrát kdykoli a odkudkoli pomocí vašeho mobilního telefonu. Pokud jste zaneprázdněni, uvítáte režim automatické hry a váš miláček se baví dál.

 

 

Bezpečí vašeho miláčka

Na interaktivní kameře PetCube Play určitě oceníte funkci detekce zvuku a pohybu ve vašem domě. Máte jistotu, že vašemu mazlíčkovi nehrozí žádné nebezpečí, a zároveň kompletní přehled o všem, co se doma šustne. Získávat budete jen důležitá upozornění! Šum z pozadí pro vás odfiltrujeme. Pokud by vás upozornění jakkoli vyrušovaly, stačí se přepnout do módu „Nerušit“.

 

 

 

Povídejte si na dálku

Svého pejska vidíte, ale rádi byste mu i něco řekli? Třeba ho pochválili, nebo naopak pokárali, protože dělá neplechu? Využijte funkci „push-to-talk“ - svého mazlíčka uslyšíte a on uslyší vás. Ujistěte ho, že jste tu s ním a pro něj, i když ho zrovna nemůžete podrbat v kožichu. Řekněte mu, že jste na cestě z práce a že až přijdete, půjdete na dlouhou procházku.

 

 

 

Zoom pro vysoké rozlišení

Sledujte vašeho pejska nebo kočičku ve vysokém rozlišení. Kamera PetCube Play vám díky funkci zoom umožní vidět opravdové detaily. Dokonce ani ve tmě se nemusíte omezovat. Kamera má také funkci noční vidění.

 

 

Designový doplněk do domácnosti

Petcube Play příjemně splyne s vaším interiérem. Zařízení je navržené tak, abyste ho mohli umístit opravdu kamkoli. Na stole, polici či jiném rovném povrchu bude perfektně držet díky gumové protiskluzové spodní straně. Nebo využijte stativ a umístěte Petcube Play do libovolné výšky. Máte spoustu možností, buďte kreativní! Vybrat si navíc můžete ze tří barev: stříbrná, černá nebo růžová.

 

 

Více možností interakce s vaším miláčkem

Většina domácích mazlíčků nezůstává celý den na jednom místě. Pokud chcete mít dokonalý přehled o tom, kde se vaše zvířátko nachází nebo co kde provádí, doporučujeme pořídit si Petcube kamery do více pokojů nebo pater, pokud bydlíte ve větším domku. Nebo zkombinujte Petcube Play s Petcube Bites - dávkovačem a kamerou v jednom. Odměňujte vašeho mazlíčka pamlsky a dodejte tak vaší komunikaci nový a sladší rozměr.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • HD kamera se širokoúhlým záběrem 138°
 • Vestavěný mikrofon a reproduktor
 • Laser pro hraní s mazlíčky
 • Propracovaný design
 • Kvalitní materiál
 • Jednoduchá aplikace
 • vyšší cena

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

V čem vám kamera pomůže?

 • Kamery nabízí vynikající způsob, jak zaznamenat a uchovat cesty Vašich domácích zvířat, vyprávět jejich příběhy a objevy, jejich setkání, výlety, poznat velké a malé radosti jejich života.
 • S IP kamerami můžete sledovat chování psů i koček v jejich domácím prostředí, i přesto, že s vzdálíte z domu.
 • S vašimi mazlíčky jste v interakci a nestrádáte nedostatkem vzájemného kontaktu
 • Můžete reagovat na vše, co vaši svěřenci dělají a jak si hrají a především se aktivně zapojíte!
 • Promlouvejte i napomínejte, hrajte si, cvičte i odměňujte vaše miláčky odkudkoliv kdykoliv!
 • Neochuzujte se zbytečně o společně strávený čas!

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Obsah balení

 • Kamera
 • Nabíječka
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.