Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Elektro-Obojky.cz na evropském veletrhu spotřební elektroniky IFA 2017

K velkému datu pro všechny profesionální milovníky trendů spotřební elektroniky jsme se stali i my nadšenými návštěvníky veletrhu  IFA 2017 v Berlíně. Očekávaný největší evropský veletrh spotřební elektroniky IFA 2017 probíhal od 1.9. - 5.9. 2017 a hostil také některé naše stálé partnery jako Petcube, Tractive nebo Motorola.

 

 

Návštěva světově proslulého veletrhu je skvělou neodmyslitelnou “povinností” pro všechny obchodníky, výrobce i zájemce, kteří mají zájem rozvíjet nebo získávat nejnovější trendy, být v obraze o aktuálním dění a aktivně spoluutvářet profesionální platformu světa spotřební elektroniky. My jsme se na letošní IFA 2017 nejen s patřičnou chutí na vlastní oči přesvědčili, jak se našim stabilním favoritům skvěle daří, ale také se podařilo ukojit naše zvědavosti ohledně novinek špičkových smart pet produktů.

 

 

Z naší zvídavosti se potom zrodila podnikatelská účast na několika klenotních záležitostech, o jejichž objev rozhodně není radno přijít. Výborně! Navázali jsme spolupráci s novými dodavateli chovatelských smart produktů. Svou pozornost jsme věnovali vybraným značkám na základě odvážných inovativních produktů s neočekávatelně bravurním vyvedením od myšlenky po detail.

 

 

Náš neutuchající zájem ulovila firma Catspad se svou chystanou brilantní novinou z oblasti stravování koček a dále také výrobce Jagger and Lewis, který s neobyčejným perfekcionismem realizuje chytré a neobyčejné detaily k produktům jako GPS lokátory psů nebo nebo chytré výcvikové obojky. Těšíme se, že tyto skvělé zážitky budeme brzy moci zprostředkovat i vám v podobě rozšíření nabídky pet smart produktů.