Protištěkací stanice Motorola Bark 500U
Protištěkací stanice Motorola Bark 500UProtištěkací stanice Motorola Bark 500UProtištěkací stanice Motorola Bark 500U Zobraz video
Sleva
800 Kč
Nehodnoceno

Protištěkací stanice Motorola Bark 500U

Akce

Ultrazvuková protištěkací stanice Motorola Bark 500U je efektivní řešení pro odnaučení štěkání jednoho či více psů. Umístíte-li jednotku Bark 500U od Motoroly v dosahu štěkajícího psa, její citlivý mikrofon štěkání zachytí a začne vydávat vysokofrekvenční zvuk, který slyší pouze psi, ale většina lidí jej vůbec nevnímá. Jednotka Motorola Bark 500U obsahuje magnetický podstavec pro snadnou úpravu zvuku a lze ji také připevnit na stěnu a místě, kde pes často nadměrně štěká

Původně 1 990 Kč 1 190 Kč 983 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Protištěkací stanice Motorola Bark 500U

Ultrazvuková protištěkací stanice Motorola Bark 500U je efektivní řešení pro odnaučení štěkání jednoho či více psů. Umístíte-li jednotku Bark 500U od Motoroly v dosahu štěkajícího psa, její citlivý mikrofon štěkání zachytí a začne vydávat vysokofrekvenční zvuk, který slyší pouze psi, ale většina lidí jej vůbec nevnímá. Jednotka Motorola Bark 500U obsahuje magnetický podstavec pro snadnou úpravu zvuku a lze ji také připevnit na stěnu a místě, kde pes často nadměrně štěká. Interiérovou jednotku pro kontrolu štěkání lze také vyjmout z podstavce a použít ji k výcviku, protože obsahuje tlačítko na spuštění vysokofrekvenčního tónu. Toto tlačítko lze použít k odnaučení nadměrného štěkání nebo jiného nevhodného chování pejska. 

 

 

Detekce štěkání

Ultrazvuková jednotka Motorola Bark 500U detekuje štěkání psů pomocí citlivého mikrofonu na vzdálenost až 10 metrů. V případě že pes bude štěkat, jednotka se sepne a vyšle silný ultrazvuk, který je pro psy velmi nepříjemný.  Zařízení je nejvhodnější pro domácnost a mělo by být umístěno co nejblíže ke štkajícímu psu.

 

Typ korekce 

Protištěkací jednotka Motorola Bark 500U má možnost využít jako korekci ultrazvukový signál, který je slyšitelný pouze psy, nikoliv pro lidi. Tento ultrazvuk má sílu 120 db a frekvenci 25 khz a dosahuje do vzdálenosti až 3 metrů.

 

 

Plemeno 

Ultrazvukový obojek PetSafe je vhodný pro všechny psy, ale pro tvrdohlavější psy a větší plemena nemusí být účinný - v tom případě navrhneme výměnu za zařízení s korekcí v podobě impulzu. Tuto jednotku doporučujeme spíše pro menší plemena psů.

 

  

Baterie

Ultrazvuková stanice Motorola Bark 500U funguje na 3x AA baterie a výdrž se pohybuje okolo 1-2 měsíců. Tyto baterie jsou běžně k dostaní ve všech obchodech nebo je můžete zakoupit přímo u nás v eshopu: AA baterie

 

 

Váha a rozměry

Zařízení má rozměr 10x10x8 cm. Váha je 200 gramů.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • dosah ultrazvuku až 3 metrů
  • jednoduché ovládání
  • vynikající detekce štěkání
  • dlouhá výdrž baterií
  • tlačítko pro manuální spuštění
  • nemusí účinkovat na některé psy
  • vyšší cena

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Dosah 3 m
Rozpoznání štěkotu pomocí zvuku
Druh korekce ultrazvuk
Nastavení citlivosti ne
Vodotěsnost bez ochrany
Napájení na baterie
Baterie 3x AA
Výdrž v baterií 1 - 2 měsíce

Obsah balení

  • Obojek s ultrazvukem
  • Anglický návod
  • Český návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.

#}