Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Elektro-Obojky.cz distributorem Motorola Pet Systems

Internetový obchod s elektronickými obojky a smart produkty pro psy Elektro-Obojky.cz se stává novým distributorem produktů Motorola Pet Systems pro přední etablované obchody. Značka Motorola tak nově figuruje jako distribuční sortiment dodavatele Elektro-Obojky.cz.   

Od 1.9. 2017 jednička na trhu se smart produkty pro chovatele zahájila distribuci produktů Motorola pet systems pro Datart, Alza, Spokojený pes a další zásadní prodejce. O nabídku produktů Motorola Pet Systems si díky distribuci od dodavatele Elektro-Obojky.cz  rozšíří sortiment přední obchody v Česku, Slovensku i Polsku.

Motorola je mimo jiné oblasti elektroniky jedním z předních výrobců také smart produktů pro psy a kočky. K obohacení nabídky pro chytré chovatele jsou k dispozici špičkové smart kamery, gps lokátory i technologicky pokročilé protištěkací či tréninkové obojky. Elektro-Obojky.cz jako vysoce spolehlivý dodavatel potvrzují s nově zavedeným produktem k distribuci Motorola Pet Systems svůj cílevědomý standard. Soustředí se nejen na obzory ohledně nejnovějších trendů, ale také na primární zájem o kvalitu a preciznost nabízených produktů, který efektivně směřuje ke spokojenosti zákazníků.


Elektro-Obojky.cz jsou dosavadním distributorem širokého okruhu značek jako jsou Petrainer, Aetertek, Numaxes, Canicom, Canifugue, Ecollar, Dogtra, Dt systems, Pet at school, Petcube, Petkit, Paby, Mishiko, Sureflap, Catspad, Gosh a svůj sortiment stále rozšiřují především k oblasti smart produktů.