Čisticí utěrky Animology, 80 kusů
Čisticí utěrky Animology, 80 kusůČisticí utěrky Animology, 80 kusů
Nehodnoceno

Čisticí utěrky Animology, 80 kusů

Novinka Novinka

Čisticí utěrky Animology jsou napuštěny bezoplachovým šamponem, který pomáhá udržovat vašeho mazlíčka v čistotě. Velikost každé utěrky je přibližně 20 cm x 27 cm a tudíž je dostatečně velká pro pohodlné použití všech domácích mazlíčků. Po použití zůstane srst Vašeho psa čistá a svěží. Utěrky jsou použitelné z obou stran a pomáhají odmašťovat, zbavit zápachů a udržovat srst v dobré kondici. 

290 Kč 240 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 19. 12. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Čisticí utěrky Animology, 80 kusů

Čisticí utěrky Animology jsou napuštěny pokročilým bez-oplachovým šamponem, který pomáhá udržovat vašeho mazlíčka čistým, po jejich použití zůstane srst vašeho pejska čistá a svěží. Díky vitamíny obohacenému složení, utěrky také pomáhají odmašťovat, zbavit zápachů a udržovat srst vašeho miláčka v dobré kondici. Mají dvě různé povrchové úpravy - drsnější strana, obsahující mikrovlákna, pomáhá uvolnit a odstranit nečistoty a špínu ze srsti vašeho miláčka, a hladká strana setře nečistoty a může být také použita na citlivých místech. Velikost každé utěrky je 20 cm x 27 cm a tudíž je dostatečně velká pro pohodlné použití.

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Odolný a pevný materiál
  • Vhodné pro všechna plemena od 6 týdnů
  • Dvě různé povrchové úpravy
  • K odstranění lepkavé a slizké špíny
  • Dostatečná velikost utěrky
  • V balení 80ksObsah balení

  • Čisticí utěrky Animology, 80 kusů

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.