Carnilove

Oficiální stránky: https://carnilove.cz/cs/

Vynikající krmiva pro psy a kočky v holistické kvalitě vyvíjí značka Carnilove. Bohatá na proteiny z divokých druhů mas, s lesním ovocem, bylinami a zcela bez obilovin respektují krmiva původní stravu zvířat.

 

Kvalitu výrobního procesu krmiv Carnilove prokazují certifikace za dodržení standardů HACCP a ISO 9001. Krmiva jsou vyráběna na území ČR a jejich distribuce je zajištěna v 55 zemích světa.

Holistická kvalita granulí i konzervovaných krmiv značí pečlivě vyvážený poměr živin odvozených z vědeckých poznatků a vstupní suroviny v jakosti pro spotřebu člověkem.

Carnilove svou recepturu zakládá na surovinách, které se vyskytují v přirozeném prostředí vlků. Jako vysoce vhodný zdroj živočišných proteinů obsahují granule maso z divokých zvířat a zvířecíh kořistí vlka. Tyto nádherné šelmy doplňovaly svůj jídelníček o lesní bobule, ovoce a divoké byliny, které konzumovaly podle svých jednoznačných instinktů. Tyto blahodárné složky proto najde váš chlupáč i v krmivech Carnilove, kde zajišťují antioxidanty, přírodní vitamíny a minerály, a v neposlední řadě i celkovou podporu imunity a jednotlivých oblastí zdravé kondice.

Krmiva Carnilove se vrací k divočině avšak s využitím nejmodernějších poznatků a technologií. Proto jsou granule bohaté na dobře stravitelné živiny, využitelnou energii i vynikající chuť. V krmivu nenajdete žádné obiloviny ani bramborový škrob, které zatěžují trávení psa a při nedostatečně vyváženém poměru se podílí na obezitě a onemocnění diabetem psů i koček.

Výživná strava neobsahuje umělé přísady, dochucování ani chemické konzervanty.

 

Produkty výrobce v těchto kategoriích:

Velikost plemene

Konkrétní problém

Kvalita

Příchuť

Velikost balení
Zobrazení

   Seřadit podle:         
Carnilove Cat Crunchy Snack Salmon&Mint 50g
36 Kč 31 Kč bez DPH Externí skladve čtvrtek 02. 05. u Vás
Carnilove Wild konz Meat Venison & Reindeer 400g

Carnilove Wild konz Meat Venison & Reindeer 400g

Carnilove Wild konzerva Meat Venison & Reindeer 400g

49 Kč 43 Kč bez DPH Skladem 1 ks v pondělí 29. 04. u Vás
Carnilove Dog Salmon & Turkey for Puppies Carnilove Dog Salmon & Turkey for PuppiesCarnilove Dog Salmon & Turkey for Puppies

Carnilove Dog Salmon & Turkey for Puppies 12kg

Superprémiové krmivo Carnilove Salmon & Turkey Puppies je kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor určené pro…

Konkrétní problém Bez obilovin
Velikost balení 10,1 - 20 kg
Velikost plemene Malá plemena, Střední plemena
Příchuť Rybí, Krůtí
Kvalita Superprémiové

1 699 Kč 1 477 Kč bez DPH Externí skladve čtvrtek 02. 05. u Vás