Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Vůně Menforsan pro kočky jsou šetrné a voňavé

Menforsan je značka přírodní španělské kosmetiky a hygienických přípravků pro domácí mazlíčky, která nezapomíná ani na vaše kočičí miláčky. Výrobky Menforsan se prodávají po celém světě již více než 40 let a díky jejich výjimečnému složení a kvalitě je každý den používají tisíce spokojených zákazníků z řad profesionálů i běžných spotřebitelů.

Kočky jsou známé jako pravděpodobně nejčistší zvířata. Jejich přirozená vůně je však něco jiného. Bez ohledu na to, jak moc milujete mazlení se svou kočkou, může být těžké se k ní přiblížit, když její kožíšek zrovna nevoní po fialkách. V takových situacích se hodí kočičí parfém. Pokud je časté koupání kočky bojem pro vás oba, sáhněte po lahvičce kočičího parfému, abyste prodloužili dobu, kdy se spolu můžete bezstarostně a příjemně mazlit.

Menforsan je značka, která se pyšní respektem k životnímu prostředí. Všechny výrobky navíc podléhají během výroby přísným kontrolám a jsou vyráběné pod farmaceutickým, veterinárním a chemickým dohledem. Parfémy Menforsan jsou proto jasnou volbou pro všechny, kteří pro své kočičky chtějí jen to nejlepší, ušité každé kočičce na míru. 

 

Jemná a bezpečná péče

Složení je založeno především na přírodních účinných látkách, které se kombinují s nejmodernějšími vědeckými poznatky pro nejlepší výsledky. Produkty jsou velmi jemné a citlivé ke všem partiím kočky. Mají příjemný deodorační účinek a srst vaší kočky osvěží. Mají také neutrální pH a jsou zcela bez alkoholu. Parfém nedráždí čích ani pokožku vašeho chlupatého miláčka.

Mezi výhody produktů Menforsan patří příjemný deodorační účinek - jsou totiž vytvořené tak, aby poskytly věží vůni a velmi příjemný intenzivní deodorační účinek po koupání, nebo mezi koupáním. Neobsahují alkohol a mají neutrální pH, takže nepůsobí dráždivě a kočka nebude po aplikaci kýchat.

A jak parfém používat? Stačí ho nastříkat kolem krku přímo, nebo si parfém nastříkat na ruce/ na kartáč a jemně vmasírovat do srsti kočky. 

 

 


Související produkty