Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Elektrické ohradníky Dogtrace, který vybrat a jaké máme typy?

Elektronické ohradníky pro domácí zvířata zajišťují bezpečnost vašeho psa nebo kočky na zahradě. Takový plot si můžete snadno nainstalovat sami zakopáním drátů na zahradě nebo jejich připevněním ke stávajícímu plotu. Zajistíte tak bezpečnost svého psa i sousedů v okolí. Bez ohledu na věk, plemeno a temperament vašeho psa, stejně jako na velikost a uspořádání vašeho pozemku a stávajícího oplocení, si můžete vybrat ten správný výrobek. Výběr účinného elektrického ohradníku pro psy je důležitý. Dobrou zprávou je, že vám s výběrem poradíme.

Už se nemusíte obávat, že váš pes uteče do nebezpečných oblastí, protože neviditelný plot udrží vašeho mazlíčka v určených hranicích. Na rozdíl od tradičních ohradníků se neviditelný elektrický ohradník přizpůsobí citlivosti vašeho psa. Před korekcí impulsu je navíc vydán zvukový signál, aby váš pes věděl, že se nachází v zakázané zóně.

Vysílač vysílá rádiový signál přes drát a tento signál je zachycen přijímačem, který má pes na sobě. Když se pes přiblíží k hraničnímu drátu, obojek vydá zvukový výstražný signál. Pokud pes výstražný signál ignoruje a pokračuje v přibližování k plotu, obdrží bezpečnou statickou korekci, která mu připomene, aby se vrátil do bezpečné zóny. Nezapomeňte psa naučit, jak má reagovat na statickou korekci, kterou obdrží, když se přiblíží k plotu.  Přijímač je kompaktní, 100% vodotěsný a díky nízké hmotnosti a ergonomickému designu jej lze použít pro všechna plemena psů. Počet psů není omezen.

 

Nejlepší poměr ceny D-Fence 101 nebo 1001

S tímto neviditelným plotem lze vytvořit instalaci o délce až 1 200 m. Neviditelný plot umožňuje rychle a snadno vymezit hranice prostoru, kde se váš pes může volně a bezpečně pohybovat. Lze jej instalovat i v oblastech, kde nelze použít běžné oplocení.  V sadě D-Fence 101 - najdete 100 m anténního kabelu o průřezu 0,75 mm2. Tento průřez je vhodný pro instalaci až 400 m. Další kabel je nutné dokoupit. U modelu D-Fence 1001 - anténní kabel není součástí dodávky! V závislosti na celkové délce instalace je třeba objednat vhodný kabel zvlášť. Obě zařízení umožňují nastavení zón v následujících šířkách výstražná signální zóna - zvuková plynule nastavitelná od 0,4 do 5 m korekční zóna - impulsní plynule nastavitelná od 0,3 do 1,5 m.

 

Pro náročnější uživatele D-Fence 202 nebo 2002

Pokud patříte mezi náročnější uživatele, zvolte verzi D-Fence 202 nebo 2002. Tato verze zařízení umožňuje vytvořit instalaci o délce až 2 200 metrů. Má také záložní zdroj napájení - v případě výpadku proudu udrží vašeho psa v bezpečí až 16 hodin. Navíc jsou zvukové a korekční zóny nastavitelné ve větším rozsahu od 0 do 15 metrů! Sada D-Fence 2002 obsahuje 100 m kabelu 0,75 mm2 s možností dokoupení anténního kabelu. Sada 202 kabel neobsahuje, jeho pořízení závisí na celkové délce instalace. Zvolte správný průřez kabelu podle následujícího pravidla: doporučený průřez kabelu vzhledem k délce instalace do 400 m - 0,75 mm2, 400 m - 600 m - 1,0 mm2, 600 m - 900 m - 1,5 mm2, 900 m - 2200 m - 2,5 mm2.

Zařízení je vhodné pro jakýkoli typ terénu, instalaci zvládne každý. Aby systém neviditelného plotu správně fungoval, musí být kabel připojen k vysílači a tvořit nepřerušenou smyčku. Od vysílače je třeba kabel rozvinout kolem vašeho pozemku. Kabel může být umístěn na zemi, mělce zakopán (max. 10 cm hluboko) nebo připevněn ke stávajícímu plotu či zdi (optimálně do výšky 30 cm nad úrovní terénu).

Zařízení je vhodné pro jakýkoli typ terénu, instalaci zvládne každý. Aby systém neviditelného plotu správně fungoval, musí být kabel připojen k vysílači a tvořit nepřerušenou smyčku. Od vysílače je třeba kabel rozvinout kolem vašeho pozemku. Kabel může být umístěn na zemi, mělce zakopán (max. 10 cm hluboko) nebo připevněn ke stávajícímu plotu či zdi (optimálně do výšky 30 cm nad úrovní terénu).

S elektronickým neviditelným plotem se váš pes rychle naučí respektovat hranice vymezeného prostoru a bude se volně pohybovat pouze v místech, kde mu nehrozí nebezpečí. Pokud si nejste jisti, zda bude ohradník na vašem pozemku fungovat, nebo nevíte, jaký přesně koupit, obraťte se na nás!


Související produkty