Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Dávkovač s hračkou Indoor Hunting: Krmte kočku zábavou i kořistí!

Zábava, pohyb, hra, rozptýlení úzkosti i zdravá porce krmení vaší domácí kočky. Mnoho oblastí zdravé kondice podpoříte hračkou pro domácí lov kočky. Proč? Jde o přirozený způsob jejího krmení, při k terém dochází ke správnému rozvoji instintků! Bez komplikací a nastevení pomocí jednoduchého dávkovače pro kočky Indoor Hunting Feeder!

Nejlepší domácí kořist pro vaši kočku!

Toto není miska! Protože i v přírodě kočka využívá pohyb a dovádění během lovu, přináší dávkovač s hračkou Indoor Hunting řešení, jak tuto potřebu uspokojiit i u domácích koček.

Každý z pěti malých dávkovačů Indoor Hunting Feeder v balení má kapacitu jedné optimální porce jídla pro kočku na celý den.

Dávkovač plníte přikládsnou praktickou lžičkou, takže příprava je rychlá. Napodobenina mišího kožíšku, který se navléká na dávkovač, dopřeje kočce pocit skutečné kořisti. Kožíšek je snímatelný a jednoduše ho vyperete.

 


 

 

Instinkty jsou hra: Dopřejte kočce milovaný lov!

 

Kočičí lov v přírodě připomíná hru. Tím se kočka zároveň odlišuje od ostatních šelem. Její hravost úzce souvisí pudovými instinkty získávání potray.

Kočka tak loví kromě hladu pro zábavu i k procvičování instinktů. Kočka potřebuje při lovu pohyb, aktivitu a závěrečný úspěch! To vše přispívá správnému trávení a zdravé kondici této šelmy.

 

Lovem kočka trénuje smysly a kondici, které pro svůj život potřebuje. Lovecký úspěch přináší kočkám sebevědomí a zvyšuje jejich celkový optimismus. Jak kočka loví?

 

Svou kořist zavětří dokonalým čichem…vůně je prvním signálem, který vzbudí zvědavost kočky…

 

 

 

Kočičí šelma vzužívá všechny smysly a plně se soustředí na vypátrání své kořisti…

 

 

 

Kočka číhá jako zkušený lovec. Přikrčí se k zemi a ani se nehne.

 

 

 

Ke kořisti se neslyšně a pomalu plíží, přikrčená u země, přičemž využívá možnosti krytí...

 

 

 

Soustředěně sleduje pohyb kořisti a nalézá nejúčinnější způsob jejího dopadení.

 

 

 

Na svou kořist nakonec zaútočí jediným nečekaným skokem.

 

 

 

Než se ale pustí do jídla, je kočka zvyklá se s kořistí hrát.

 

Hravost při lovu má pro kočku přirozený význam, udržuje ji ve zdravé kondici a spokojenost z úspěchu. Proto je potřebné kočce tuto zábavu dopřát, i když ji chováte v bytě. Jak na to?

 

Lovecká sezóna začíná i u vás doma!

 

Indoor hunting je chovatelská strategie, která kočce pomáhá rozvíjet a používat přirozený lovecký instinkt.. Krmení hrou totiž respektuje přirozenou povahu kočky, kterou si jinak může nahrazovat třeba i nevhodným chováním (ničení nábytku, útočným chováním apod.)

 

Jestli je ničení předmětů kočkou i váš problém, zkuste další tipy, jak kočce bez újmy dopřát domácí vyžití.

 Jak začít s Indoor Hunting?

 1.  Naplňte “myší” dávkovače granulemi pro kočkyVůně jídla je důležitá!
 2. Naplněné “krmítko” vaší kočce po bytě schovejte. Než si zvykne, vyberte jednoduchou schovkou, aby krmivo snadno zavětřila. Úspěch povzbuzuje!
 3.  Kočka ucítí lákavou vůni a už se snaží odhalit její zdroj. Využívá citlivý čenich k odhalení ukryté kořisti.  Indoor Hunting dopřává kočce hru s kořistí. Vaše šelma si s dávkovačem vyhraje podle nálady a pokud dostane hlad, zásobník jedním pohybem vyprázdní. Jídlo je pro kočku odměna!
 4. Indoor Hunting vyhovuje kočce nejen jako lovecká hračka, ale uspokojí i její přirozenost spojením krmení, pohybu a hry. Kočkám pasivní  krmení  nevyhovuje!
 5. Zbavte se misek! Dávkovač na hraní je pro ni zábavnější. Vaši kočku chráníte před obezitou, prospějete jejímu zažívání a stimulujete její instinkty. Kočka, která získá možnost pravidelně využívat své přirozené schopnosti je aktivnější v dobré náladě a fyzické kondici. Věnujte proto pozornost zdraví a potřebám vaší kočky!

 

 

Tipy pro váš Indoor Hunting

 

 • Začátek kočce usnadněte, aby mohla hru pochopit. Ukryjte hračku na místo, kudy často chodí nebo kde může dávkovač snadno “ulovit”.
 • Podpořte zdraví vašeho domácího lovce volbou kvalitních granulí pro kočky nebo zdravých pamlsků. Jejich aroma kočku přirozeně láká.
 • Nachystané dávkovače schovejte doma a ukliďte misky! Kočka bude mít větší motivaci svou kořist objevit.
 • Až si kočka hru osvojí, hledejte náročnější skrýše, abyste mazlíčka motivovali. Kočku to bude bavit. Ráda překonává překážky!
 • Všech 5 dávkovačů představuje dostatečnou celodenní výživu jedné kočky. Jíst častěji za den po menších dávkách má kočka v genetické výbavě, tak ji v tom pomocí Indoor Hunting klidně podpořte!
 • Kočičí misky zavřete do skříně! Indoor Hunting je pro kočku vhodnější a zdravější způsob krmení: lovením a hrou.