Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Škrabadlo pro kočky Petkit: vynalézavé řešení pro všechny kočky doma

Také chováte vaše kočičí mazlíčky doma? Je to nejlepší opatření proti mnoha rizikům. Venkovní vyžití však kočkám musíme nějak vynahradit. Pochlubte se s nápady, jaké máte vy? My přidáme nový tip na moc šikovné škrabadlo. Petkit 3 v 1  kočkám drápky zbrousí, smysly zbystří a má pro ně i odpočívadlo...

Petkit scratcher s hračkou v jednom: moc stylové škrabadlo!

Vynalézavé škrabadlo Petkit 3 v 1 představuje moderní přístup k domácímu vyžití kočky. Proto je naší novinkou číslo 1. S hračkou v jednom, stylové a jednoduché pro zacházení. Náročné zůstává pouze na podněty pro kočky. A tak to má být!

 

 

Zabavte kočku všemi smysly!

Škrabadlo Petkit má velmi funkční zpracování a je stylové už na pohled.  Lehké, pevné, dobře skladné, se zábavným řešením. Škrabadlo  je vyjímatelné, hračka se dá rozložit a celá snadno vyčistit. Procvičí kočkám všechny smyly od zbystření hlavičky až po rychlé tlapičky. Využije zvuky, vůně, a k tomu i povrchy

 

Pevný plast kruhového podstavce pod zkratkou ABS neobsahuje škodlivý Bisfenol A.  Okraj kartonového škrabadla tvoří žlábek se dvěma míčky a zatímco je kočka loví, zároveň si brousí drápky dováděním na škrabadle. Míčky lze vyndat k samostatné hře! 

 


Škrabadlo, které zaměstná přirozené instinkty kočky.

Součástí kompletu jsou míčky s povrchem magického měsíce. Jeden voní, druhý zvoní, čich a sluch si kočka zbystří jako pravá lovkyně!

Míčky jsou navrženy podle kráterů měsíce. Nepravidelný povrch mění směr jejich kutálení a otvory umožní kočce míček zcela polapit. Úspěšný lov zvýší její optimismus!

 

Když škrabadlo ví, co si kočka zamiluje...

Kočky jsou milovnice pohodlných povrchů a pečlivě si vybírají, ke kterému materiálu přilnou. Petkit škrabadlo 3 v 1 využívá snad ten nejoblíbenější materiál koček: karton. Škrabadlo je tak pro kočky lákadlem nejen pro hru, ale i k odpočívání!

 

 

Škrabadlo v pelíšku, pelíšek v hračce...

Když se kočka unaví nebo ji hra už nebaví, může si v okamžiku schrupnout přímo v herním poli. Karton příjemně hřeje a kruhový tvar vytvoří kočce útulné místečko k odpočinku. Žádná neodolá!

Kočičí šanta pro radost!

Kočičí šanta, přiložená v balení, je ta tajemná bylina, co kočky milují k zbláznění. Rády v šantě skotačí. Můžete jí trochu posypat povrch škrabadla a kočka bude ze hry dvojnásob nadšená!

Petkit 3 v 1 se pro naše kočky při testování osvědčil doslova skvěle. Lovení míčků kočky baví a hra jim při tom umožní pořádné "proškrábnutí" drápků. Zvlněný karton je sice pevný, ale nikdy drápky neporaní. Maximální spokojenost vyvolal Petkit také jako pelíšek. Žádná z našich koček to pohostinství neodmítla. 

S Petkit 3 v 1 se zkrátka musí každá dobře mít!

 


Související produkty