Garmin Delta SE

Novinka Novinka

Garmin Delta SE je moderní elektronický výcvikový obojek pro všechna plemena psů od 15 kg do 90 kg s funkcemi zvuk, vibrace, dlouhý a krátký impulz v 10ti stupních. Na vzdálenost až 800 m můžete cvičit i 2 psy pomocí jediné vysílačky. Zařízení je nabíjecí, odolné a ponořitelné do 1 m. 

 

 

 

8 990 Kč 7 430 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 19. 06. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin Delta SE

Výcvik psů nemusí být složitý. Jen dálkový ovladač a psí obojek Delta SE vám budou stačit k tomu, abyste svého psího společníka naučili sednout, zůstat i jiné kousky rychle a snadno. Garmin Delta SE je moderní elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace, dlouhý a krátký impulz v 10ti stupních, otočením kolečka na  ovladači jednoduše zvýšíte, nebo snížíte úroveň intenzity. Na vzdálenost až 800 m můžete cvičit i 2 psy pomocí jediné vysílačky. Zařízení je nabíjecí, odolné a ponořitelné do hloubky 1 m. Ovladač nabízí jednoduché ovládání pomocí třech tlačítek a ergonomicky tvar pro pohodlné držení. Obojek je vhodný pro všechna plemena psů od 15 kg do 90 kg. 

Hlavní funkce:

 • Snadný výcvik díky ručnímu ovladači se 3 tlačítky, který padne akorát do ruky
 • Tři výcvikové korekce – zvuk, vibrace a 10 úrovní krátkého a dlouhého impulsu
 • Přepínač pro ještě snadnější výcvik dvou psů najednou
 • Dosah až 800 m
 • Snadné ovládání umožňuje soustředit se na psa během výcviku
 • Krátké a dlouhé kontaktní body
 • Robustní a odolný vůči povětrnostním vlivům
 • Ponořitelné zařízení až do 1 m

 

 

 

Dosah obojku

Garmin Delta SE vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Garmin je spolehlivou volbou pro použití ve městě, ale i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

Garmin Delta SE umožňuje korigovat chování zvukovým upozorněním, vibrací a krátkým / dlouhým elektrostatickým impulzem s regulací intenzity v 10 stupních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv pohotově zvýšit nebo snížit otočením kolečka na vysílači. Otočný ovladač impulzu poskytuje zároveň plynulý přechod mezi úrovněmi.

 

Baterie a nabíjení

Napájení v režimu rychlo-nabíjení zajistí funkce v provozu přijímače a vysílače  60 hodin bez nutnosti dalšího dobití dle způsobu a frekvence užívání. Obojek disponuje lithium - iontovou dobíjecí baterií. 

 

Vodotěsnost 

Garmin Delta SE je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru (max po dobu 30 minut) s označním IPX7. Je tak ideální volbou pro trénink psů v náročných podmínkách (les, bahno nebo okolí vody), ale není určen pro ponor či plavání na dlouhou dobu.

 

Počet psů 

Garmin Delta SE je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce po té jednoduše přepínáte pomocí tlačítka mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

Garmin Delta SE má velmi pevný a kvalitní obojek z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Obojek disponuje rozměry pro nastavení od 20 do 65 cm objemu krku.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 12,5 cm a hloubku 2,7 cm, její hmotnost je 86 g. Přijímač má šířku 3,5 cm, výšku 5,8 cm a hloubku 3,5 cm, jeho váha je 71 g.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Ergonomický ovladač se třemi tlačítky
 • Korekce impulsu, zvuku a vibrace
 • Pro výcvik 2 psů
 • Dosah až 800 m
 • Krátké i dlouhé kontaktní body
 • Ponořitelné zařízení

V čem obojek pomůže

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro střední psy
Pro velké psy
Pro největší psy

Technické parametry

Dosah 800 m
Síla impulzu 10
Rozměr přijímače (š/v/h) .8 x 3.5 x 3.5 cm
Rozměr vysílače (š/v/h) 5.3 x 12.5 x 2.7 cm
Hmotnost přijímače 86 g
Hmotnost vysílače 71 g
Frekvence 27 MHz (HF)
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Displej nemá
Výdrž přijímače 2 - 3 dny
Výdrž vysílače 2 - 3 dny
Počet psů 1 - 2 psy
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Obsah balení

 • Vysílač
 • Přijímač
 • Obojek, šíře 1,9 cm
 • Nabíjecí klips
 • Nabíjecí USB kabel
 • Krátké a dlouhé kontaktní body
 • Šňůrka na krk
 • Manuál

Návody

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.