Garmin Bark Limiter

Nejprodávanější

Elektronický protištěkací obojek Garmin Bark Limiter vám pomůže rychle odnaučit vašeho psa štěkat. Jednoduché ovládání, kvalitní a odolný materiál obojku s funkcí automatického zesílení úrovně impulsu a vibrace. Díky funkci Bark Odometer™ můžete zaznamenávat počet štěkotů během vaší nepřítomnosti.

2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 09. 05. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin Bark Limiter

Elektronický protištěkací obojek Garmin Bark Limiter vám pomůže rychle odnaučit vašeho psa štěkat. Jednoduché ovládání, kvalitní a odolný materiál a funkce automatického zesílení úrovně impulsu a vibrace. Tento protištěkací obojek pro psy Garmin Bark Limiter díky technologii Tri-Tronics® rozlišuje mezi žádoucím a nežádoucím štěkání. Díky funkci Bark Odometer™ můžete zaznamenávat počet štěkotů během vaší nepřítomnosti. Obojek funguje hned po vybalení z krabice - není třeba ho nijak nastavovat. Obojek je vhodný pro všechny typy srsti a plemená psů.

Dodává se ve 2 verzích: BarkLimiter s vyměnitelnou batérií, nebo Garmin Bark Limiter Deluxe, který je dobíjecí.

Automatické zesílení úrovně intenzity impulsu

Tato funkce začíná na nejnižší úrovni korekce a postupně se přiblížuje na úroveň, která zastaví nežádoucí štěkání bez dalšího zvyšování. Můžete si také zvolit ručně nastavit korekci na jakékoli úrovni, kterou chcete, nebo zvolte pouze vibrace. Navíc vestavěné počítadlo Bark ™ počítá  štěkání, když jste pryč. Tímto způsobem budete vědět, jestli úroveň, kterou jste nastavili pro svého psa pracuje správněj, když jste pryč. Pokud nemáte žádné opravy nebo jen málo, pak je nastavena hladina dost vysoká. Pokud máte několik oprav pak budete muset přehodnotit úroveň stimulace, který používáte.

Bark Differentiation Technology

BarkLimiter se spouští jen na základě vibrací způsobených na krku psa. To prakticky eliminuje falešně způsobené "štěkání"  odřením nebo poškrábáním povrchu, nebo jinými zvuky, jako je i štěkání jiných psů. Kromě toho, BarkLimiter byl navržen tak, aby rozpoznal štěkání, které je žádoucí a nežádoucí. Takže pes nedostává korekci po každém štěknutí. 

Impuls má psa vyrušit, upozornit, potrestat v případe neželané činnosti. Je pro psa nepříjemný, v žádném případě však neznesitelný. Po krátkem čase si pes spojí tento zážitek s vykonávanou činností a zjistí, že jestli se bude chovat tak, jak mu přikážete, žádný impulz nedostane a výcvik je úspěšný.

Vibrace Pokud chcete pejska jen upozornit, aby přestal s nějakou činností, je možné zvolit výcvikový režim vibrace. Psa vyruší a okamžitě odpoutá jeho pozornost od neželané činnosti.

 


Typ korekce 

Garmin BarkLimiter má možnost využít jako korekci vibrace i elektrostatický impuls, který se automaticky postupně zvyšuje až do nejvyšší úrovně 7. Vibraci i impulz si sami nastavujete na obojku.

 

 

Detekce štěkání

Garmin BarkLimiter identifikuje štěkání prostředníctvím vibrací na krku psa, čím se eliminuje nesprávna korekce, ke které často dochází při větším počtu psů. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním neželaným štěkaním a ochranou domova a majetku majitele psa a signalizací zranění bez spouštění korekce. 


Baterie a nabíjení

Obojek proti štěkání Garmin Bark Limiter je napájen vyměnitelnou batérii CR2, která vydrží až 10 měsíců (v závislosti na použití).

 

 

Vodotěsnost

Garmin BarkLimiter je zcela vodotěsný - odolný vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že pes může s obojkem být venku i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou. 

  

Váha a rozměry

Garmin Bark Limiter má šířku 6,2 cm, výšku 4,7 cm a hloubku 3,9 cm. Hmotnost zařízení je 71,8 gramů. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • vodotěsný
 • vibrace a impuls
 • automatické zesílení úrovně impulzu
 • Bark Odometer zaznamená počet štěkotů
 • není zvukové upozornění
 • vyšší cena

Kdy psovi pořídit protištěkací obojek?

Štěká váš pejsekdoma o samotě, na projíždějící auta nebo v jiných nevhodných situacích? Soustavné štěkání psa dokáže soužití s chlupáčem znepříjemnit a vede k vyhroceným sousedským konfliktům  či stresovým situacím. Abyste nemuseli pejska zavírat, nebo se ho dokonce vzdát, raději odstraňte zdroj potíží: nevhodné štěkání psa. Protištěkací obojek představuje vysoce účinnou metodu, kterou se pejsek rychle naučí. Díky široké nabídce vyberete obojek pejskovi na míru, vzhledem k jeho velikosti i temperamentu.

Varianty korekcí na obojku:

 • Vibrace
 • Zvuk
 • Elektrostatický impulz
 • Ultrazvuk
 • Kombinace signálů

 

Jak se od sebe jednotlivé obojky liší?

 • vodotěsnými vlastnostmi
 • intenzitou a nastavením korekcí
 • nastavením citlivosti na štěkot
 • možností korigovat také vytí
 • rozlišením štěkotu zvukem či vibrací hlasivek
 • podle napájení a výdrže baterie 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek
Druh korekce impuls + vibrace
Síla impulzu 7
Nastavení citlivosti ne
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení na baterie
Baterie CR2
Výdrž v baterií 6 - 10 měsíců
Délka obojku 20 - 65 cm
Rozměr (š/v/h) 6,2 x 4,7 x 3,9 cm
Hmotnost 71,8 g

Obsah balení

 • Přijímač
 • Černý obojek
 • Baterie CR2
 • CZ, EN manuál

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.