Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Novinka

Laserová hračka Petoneer Smart Dot

Kočky jsou talentovaní lovci. Chcete-li svého mazlíčka trénovat v tom, co je mu přirozené a zároveň ho skvěle zabavit, pořiďte si interaktivní hračku Petoneer Smart Dot. Zařízení vysílá laser, za kterým se může vaše kočka honit celou věčnost - jedná se o skvělou zábavu na dlouhé dny! Petoneer Smart Dot nabízí hned několik provozních režimů, nabíjení přes Micro USB vstup i možnost ovládání pomocí aplikace. To vše činí tento inteligentní laser velmi snadným k ovládání. Kdykoliv si můžete vybrat z přednastavených 3 trajektorií a 3 provozních režimů pro 3 různé úhly.

Více informací ›

4 týdny
790 Kč 653 Kč bez DPH

Hlídat dostupnost

ks
Kód produktu: P54887
Záruka: 24 měsíců

Popis produktu

Aby se kočka sama doma nenudila! Petoneer Smart Dot byl vytvořen, aby stimuloval kočičí instinkty a probudilo tak v kočkách skryté lovce. Interaktivní hračka poskytne vašemu mazlíčkovi nekončící zábavu a skvělý trénink kondice, i když zůstane sám doma. Smart Dot navíc můžete pohodlně nastavit tak, že si váš mazlíček ani nevšimne, že nejste doma, protože mu zabrání, aby se začal nudit! 

3 trajektorie a 3 provozní režimy 

Můžete si vybrat z naprogramovaných 3 trajektorií a 3 provozních režimů pro 3 různé úhly. Díky tomu si snadno nastavíte režim a způsob hry, jaký vás mazlíček zaručeně ocení. Máte více mazlíčků? To pro Petoneer Smart Dot není žádný problém! V aplikaci si pouze vyberte tu největší možnou plochu a nechte své mazlíčky pronásledovat červený laser po ještě větší herní ploše.

Bavte se společně s vaším čtyřnohým přítelem! 

Spárujte Smart Dot s aplikací Petoneer pro ještě více možností. Moderní technologie zajišťuje mnoho chytrých inovací. Stačí třeba pohnout chytrým telefonem libovolným směrem a sledovat, jak vaše kočka loví červenou tečku po místnosti. Bavte se společně i když jste zrovna mimo svůj domov. 

Navrženo jen pro vás

Petoneer Smart Dot disponuje originálním designem, byl navržen, aby připomínal kočku. Je malá, takže dokonale přenosný a napájí se z USB portu, stačí ho tak pouze zapojit do zásuvky nebo powerbanky. Na těle zařízení je pouze jediné, a skoro neviditelné tlačítko, které dokonale zapadá do stylu zařízení a zajišťuje snadné ovládání.

Spolupráce se systémem TUYA

Inteligentní laser Petoneer Smart Dot je také kompatibilní s aplikací TUYA. To znamená, že je kompatibilní s ostatními produkty Petoneer, které jsou připojené na TuyaSmart. I díky tomu je mimořádně intuitivní, komunikativní s ostatními zařzeními TUYA a snadno ovladatelný. A to vše zároveň funkční a poskytující řadu dalších možností. 

  • Rozměry 122 x 90 x 90 mm
  • Váha 173 g

Produkt je zařazen v kategoriích

Smart hračky pro kočky Chovatelství Hračky Pro kočky Hračky podle typu Laserové Interaktivní, na pamlsky

Zobrazit celý popis

Návod ke stažení

Doplňující informace

Výhody 

  • Individuální herní plán 
  • Různé pracovní režimy 
  • Párovatelné s aplikací, jež přináší spoustu výhod
  • Nekončící zábava

Nevýhody

  • Žádné

Obsah balení

  • Petoneer Smart Dot
  • Manuál 
  • USB kabel

Související produkty