Dvířka pro kočky Sureflap Microchip Cat Door Connect

Novinka Doporučujeme

Microchip Cat Door Connect pro kočky jsou první automatická dvířka na baterie propojená s chytrou aplikací pro sdílení, dálkový zámek a důležitá upozornění. Přesná technologie snímání mikročipů umožní průchod pouze mazlíčkům, které sami určíte. Individuální nastavení až pro 32 různých zvířat, propojení odkudkoliv a kontrola aktivity daleko přesahují vše, co od obvyklých dvířek čekáme.  Už nikdy k vám nevkročí zvíře, které doma nechcete!

6 490 Kč 5 364 Kč bez DPH
Skladem > 10 ks
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 03. 04. u Vás
+ - ks
Přidat do porovnání zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Dvířka pro kočky Sureflap Microchip Cat Door Connect

Automatická dvířka s mikročipem Sure Flap pro kočky jsou první dvířka propojená s chytrou aplikací. Dvířka na baterie můžete blokovat nebo odemykat kdykoliv i na dálku! Dvířka disponují přesnou technologií rozlišení zvířete s pamětí pro 32 různých ID. Využijte také další přednosti jako  časový zámek,  notifikace o vycházkách či aktivitě mazlíčka nebo sdílejte profil svého čtyřnohého kamaráda s přáteli. K dispozici jsou 4 varianty zámku s možností nastavení pro každé zvíře zvlášť. Díky progresivní technologii snímání mikročipů k vám už nikdy nevkročí žádné cizí zvíře! Čtečku mikročipů lze pro běžný režim deaktivovat. Dvířka vyhovují větším plemenům koček i menším psům.

 

Hlavní funkce:

 • Technologie snímání mikročipů přesné rozliší jednotlivé mazlíčky 
 • Snímá všechny běžně užívané kódy mikročipů - 9, 10 a 15ti místné kódy nejčastěji používané v rámci EU. Ke každému mikročipu zvířete jsou přiřazeny údaje o majiteli a adrese v registru TASS pro identifikaci ztracených či odcizených mazlíčků a lékařské informace.
 • Propojení s chytrou aplikací - Zařízení HUB připojte k vaší domácí síti. HUB po té komunikuje mezi dvířky a vaší aplikací pomocí internetu a zajistí hladký přenos dat. A co více? Veselá svítící ouška blikáním signalizují, že jste obdrželi notifikaci. 
 • 4 varianty zamykání: Volný vstup, zablokovaný výstup - mazlíček projde dvířky dovnitř, po té zůstanou blokována; Volný východ, zablokovaný vchod -  zvíře může volně projít ven, ale vstup zůstane uzamčen; Časový zámek - nastavíte předem čas pro uzamčení/odemčení dvířek; Úplné zamčení dvířek pro vstup i výstup
 • Dálkový zámek - Ťuknutím na jedinou ikonu pohotově zajistíte dvířka, ať jste kdekoliv.  
 • Časový zámek - Rozvrh uzamykání zadáte v nastavení dopředu a o nic se již nemusíte starat! 
 • Možnost uchování 32 různých ID - Uchování množství různých ID v paměti je funkce na míru pro majitele vícero mazlíčků. Případně také zpřístupní domov zvířatům vašich hostů v době návštěvy.
 • Kvalitní podsvícený displej - Veškeré údaje o vašem nastavení máte k dispozici na kvalitním podsvíceném displeji dvířek
 • Manuální nastavení: Nastavení lze libovolně přepnout z automatického do manuálního a čtečku mikročipů deaktivovat. Dvířka po té fungují v běžným způsobem.
 • Vyměnitelné baterie- Sure Flap fungují na 4 ks AA baterií, které zajistí provoz funkcí až na 6 měsíců. Na stav baterie upozorňuje LED ikona.
 • Rozměry dvířek - Vnější rám (š 21 x v 21 cm), průchozí otvor (š 14,2 , x 12 cm), hloubka tunelu 7 cm

  

 

Pouze váš mazlíček vejde!

Čtečka mikročipů rozliší přesně, které zvířátko vchází. Dobývají se k vám domů volně žijící zvířata z okolí nebo mazlíčci od sousedů? První dvířka propojená s aplikací vám umožní libovolně nastavit, kterého mazlíčka necháte projít. Čtečka snímá ID kód mikročipu a pokud se liší od vašeho zadání nebo zvíře není čipováno, dvířka se zablokují. Jediným klíčem je správný mikročip vašeho mazlíčka!

 

 

Snímá všechny běžně užívané kódy mikročipů

V rámci EU se k čipování užívají nejčastěji 9, 10 a 15ti místné kódy. Mikročipy lze snímat pomocí čtečky a podle kódu v centrální databázi identifikovat ztracené či odcizené mazlíčky. Stejným způsobem pracuje integrovaná čtečka mikročipů ve vašich dvířkách Pet Door Connect, která čte všechny výše uvedené typy kódů. Jde o velmi přesnou a spolehlivou technologii. Není nebo nemůže být váš mazlíček čipován? Využijte přívěšek na mikročip a jednoduše jej připněte chlupáčům na obojek. Všechno bude tak, jak má být! Kompatibilitu mikročipu vašeho domácího zvířete si ověříte jednoduše zde v dolní části stránky.

 

Jen vy máte od dvířek klíč...na dálku!

Pomocí Hub zařízení spárujte dvířka s chytrou aplikací a máte dálkový zámek k dispozici. Stačí si jen vybrat, zda nastavíte režim zamykání předem, nebo potřebujete zamknout právě teď? Ťuknutím na jedinou ikonu pohotově zajistíte dvířka, ať jste kdekoliv. S aplikací Sure Pet Care bude každá možnost hračka. Pohotově a odkudkoliv!

 

Zámek, který vám umožní víc!

Využijte režim, který vaší situaci přesně vyhovuje! Skvělá aplikace pro váš telefon změní dvířka pro mazlíčky v chytrý zámek na dálku i s nastavením. Režim zámku zvolte předem a o nic se již nemusíte starat! Vyberte si: 1) Volný vstup, zablokovaný výstup - mazlíček projde dvířky dovnitř a dvířka se po té zablokují; 2) Volný východ, zablokovaný vchod -  zvíře může volně projít ven a po té se vstup uzamkne; 3) Časový zámek - stanovíte s jakýkoliv přesný čas pro uzamčení/odemčení dvířek; 4) Má všechno zůstat tak, jak je? Ťukněte na možnost zamčení dvířek pro vstup i výstup.

 

 

S aplikací získávejte užitečné informace a udržujte s mazlíčkem kontakt...

Zajímá vás co váš tulák dělá a kolikrát jde na vycházky? Notifikace vás upozorní na telefon, kdykoliv zvířátko dvířka využije. Svého mazlíčka znáte nejlépe vy sami. Protože však málokdo zůstává s mazlíčkem celý den, určitě vám péči usnadní upozornění na případné změny chování. Obzvláště počátky nemocí bývají nenápadné a včasné řešení může být rozhodující. Proto jsou hlídání změn i snímání aktivity nedocenitelnou funkcí. Pokud ještě navíc cestujete propojení s vaším čtyřnohým parťákem odkudkoliv vás určitě potěší. Můžete mu navíc vytvořit profil a různé informace sdílet s přáteli nebo skupinami.

 

 

4, 8, 12... nebo 128 tlapek prochází přes váš práh?

Až 128 tlapek neboli 32 zvířecích mazlíčků může bezpečně procházet dvířky. Nezáleží proto, zda máte jediného společníka, nebo chovnou stanici. Čtečka si zapamatuje až 32 různých ID v paměti pro bezpečný průchod všech mazlíčků.  A režim můžete nastavit pro každého samostatně. Vysoká paměť se hodí také pro volný pohyb zvířat vašich hostů v době návštěvy.

 

 

 

Mají podsvícený displej s kontrolou nastavení!

Veškeré údaje o vašich volbách se ihned zobrazí přímo na kvalitním podsvíceném displeji dvířek. Jasně a pohotově si ověříte, že je nastaveno vše, co potřebujete. Žádný přehmat nebo "překlik" neujde vaší pozornosti. 

 

 

Vše pod vaší rukou s možností manuálního nastavení

Kdykoliv přepněte do manuálního režimu a čtečka se deaktivuje. Dvířka po té fungují běžným způsobem, bez snímání mikročipů.

 

Potřebujete ještě vědět, jak si mazlíček na dvířka zvykne a je rozhodnuto?

Trénování bude legrace a příliš času vám nezabere. Stačí se zaměřit na přirozenou zvídavost a také mlsné jazýčky čtyřnohých kamarádů. Dvířka postavte do prostoru a mazlíčka přivolejte. Do průchozího prostoru vložte několik pamlsků a za každý pokrok zvíře chvalte, chvalte a chvalte! Výborně! Jakmile bude procházet tam i zpět bude radost dvojnásobná. Stejný postup lze ještě zopakovat po instalaci dvířek, aby váš chlupáč věděl, kudy vede cesta.

 

Proč je skvělé vlastnit HUB?

Zařízení vám umožní nejen bezproblémový přenos dat pro vaši aplikaci, ale můžete také přidat až 10 dalších smart předmětů, hraček a další vymožeností a snadno je na vašem telefonu kontrolovat. Svítící ouška signalizují notifikace. Připojení k aplikaci máte díky HUB funkční ať jste kdekoliv.

 

 

Pár tipů k instalaci

Dvířka jsou kompatibilní pro instalaci se všemi běžně užívanými materiály. Proto jsou vhodná pro zasazení do zdí, dřeva a s instalačním nástavcem také do skla. Pro instalaci lze rovněž využít tunel, který průchod ještě o 5 cm nastaví. Tunely lze mezi sebou propojit, takže ani speciální rozměry průchodu nejsou problém. S Sure Flap bude váš čtyřnohý spolubydlící v bezpečí a mikročip mu zajistí od vašeho domova spolehlivý klíč! 

Instalace do dveří

Instalace do skla

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Přesné rozlišení pro přístup požadovaných mazlíčků
 • Propojení s mobilní aplikací pomocí HUB
 • Časový automaticky nebo manuální zámek
 • 4 varianty uzamčení
 • Umožní nastavit individuální režim pro každé zvíře
 • Kontrola aktivity, změny v chování a sdílení profilu s přáteli
 • Dálkové nastavení zámku v aplikaci
 • Automatické nebo manuální nastavení
 • Podsvícený displej pro kontrolu údajů
 • Instalace do všech běžných materiálů
 • Baterie nejsou součástí balení
 • Čipy nejsou součástí balení

V čem dvířka pro psy a kočky pomůžou?

 • Umožní vašemu zvířecímu chovanci neomezený pohodlný přístup domů i ven.
 • Instalace dvířek zvládnete snadno,  je nenáročná a kompatibilní se všemi variantami běžných materiálů (dřevo, kov, plast, cihla apod.)
 • Můžete se v klidu věnovat své činnosti a víte, že váš mazlíček se může pohybovat nezávisle na vás
 • Vytvoří vašemu mazlíčkovi spolehlivé zázemí a radost ze svobodného pohybu 

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro kočky

Technické parametry

Napájení na baterie

Obsah balení

 • Dvířka pro kočky SureFlap 
 • Šroubky ve 3 různých velikostech
 • Rozbočovač SureFlap Hub
 • Ethernetový kabel (d 1,5m)
 • USB kabel (d 1,5m)
 • Návod

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.