15% SLEVA  na všechny produkty DogTrace.  Akce platí od 30.6 - 14.7. V objednávce zadejte kód: DOG15
Výměnný kryt E-Collar řada 300
Výměnný kryt E-Collar řada 300Výměnný kryt E-Collar řada 300Výměnný kryt E-Collar řada 300
Nehodnoceno

Výměnný kryt E-Collar řada 300

Výměnné kryty pro E-collar vysílačky řady 300. K dispozici více variant.

Výběr varianty produktu
  • Barva


Další varianty:
590 Kč 488 Kč bez DPH
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Výměnný kryt E-Collar řada 300

Výměnné kryty pro E-collar vysílačky řady 300. K dispozici více variant.

Nejširší nabídka příslušenství

  • Jen u nás naleznete nejširší nabídku příslušenství pro elektronické obojky, neviditelné ploty, protištěkací obojky, dvířka pro psy a kočky či fontány a smart pet.

 
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.