Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Interaktivní hračka Cheerble Wicked Mouse - pro rozveselení vaší kočky

Každý majitel kočky ví, že spokojená a aktivní kočka je šťastná kočka. Jedním z inovativních produktů na trhu, který může poskytnout vaší kočce hodiny zábavy a cvičení, je Cheerble Wicked Mouse. Tato hračka přináší nový rozměr interaktivního hraní pro vašeho chlupatého přítele.

Cheerble Wicked Mouse je interaktivní hračka, která je speciálně navržena, aby vaší kočičí kamarádce poskytla hodiny skvělé zábavy. Tato chytrá hračka nabízí dva různé herní režimy, které zpestří lovecké dobrodružství vaší kočky a zároveň simuluje realistické pohyby, které kočky milují. Díky vylepšenému designu a dlouhotrvající baterii můžete být klidní, že vaše kočka se bude moci věnovat své oblíbené hře bez přerušení.

Perfektní zábava

Když se vaše kočka nudí a nemá žádnou aktivitu, může se začít motat. Hračka Wicked Mouse vám pomůže se tomu vyhnout! Stačí stisknout tlačítko skryté v nose myši a zařízení se automaticky začne pohybovat a utíkat před vaším mazlíčkem. Výrobek využívá inteligentní algoritmus, díky kterému sám mění směr, a když narazí na překážku, jako je zeď nebo nábytek, seskočí a kutálí se jiným směrem. Nemusíte se bát, že se někde zablokuje a zkazí vašemu mazlíčkovi zábavu!

 

Dobře promyšlený design

Asi každý majitel koček ví, že tito jedineční mazlíčci milují lov. Hračka Wicked Mouse byla navržena tak, aby uspokojila lovecké potřeby vašeho mazlíčka. Svým tvarem připomíná myš a je vybavena ocasem s blikajícím RGB osvětlením. Díky tomu ještě lépe upoutá pozornost domácího mazlíčka a povzbudí ho, aby vyrazil do honičky! Zařízení bylo navíc vytvořeno z ekologicky bezpečných a odolných materiálů – zuby a drápy vašeho mazlíčka ho nevyděsí!


Inteligentní provoz

Zařízení je navrženo tak, aby vaše kočka měla dostatek času na hraní a odpočinek. Wicked Mouse nejprve funguje 10 minut a poté přejde do režimu spánku. Lze jej však kdykoli znovu aktivovat – kočce stačí sáhnout například nosem nebo tlapkou. Díky tomuto řešení si můžete být jisti, že se váš mazlíček neunaví a hračka ho příliš rychle neomrzí.

 

Vestavěná dobíjecí baterie

Do hraček svého mazlíčka nemusíte kupovat baterie a vyhazovat za to peníze. Wicked Mouse se dodává s dobíjecí baterií s dlouhou výdrží – jednoduše ji nabijte pomocí přiloženého micro USB kabelu. Bude to trvat jen asi hodinu! Plně nabité zařízení může poskytnout vaší kočce asi 40 minut hraní. Nemusíte jej tedy nabíjet příliš často. Zajistěte, aby se váš mazlíček vždy skvěle pobavil a buďte si jisti, že se nebude nudit!

 Výhody

  •   Realistický pohyb myši
  • Barevný světelný LED ocas
  • Cyklus haní a odpočinku
  • Automatický reset při převrácení
  • Vyhýbání se překážkám
  • Možnost dobíjení 

Závěr

Cheerble Wicked Mouse se stala oblíbenou volbou mezi majiteli koček, kteří chtějí poskytnout svým domácím mazlíčkům aktivní a zábavný zážitek. S inovativním designem, interaktivními funkcemi a bezpečným provedením se tato hračka stala skvělým doplňkem pro domácnosti s kočkami. Nejenže poskytuje fyzickou aktivitu, ale také podporuje mentální stimulaci, což je klíčové pro šťastné a zdravé kočky.

Pamatujte, že při výběru hraček pro své kočky je vždy důležité sledovat, jak na ně reagují, a zajistit, že jsou bezpečné pro používání.


Související produkty

Cheerble Wicked Mouse
Varianty (2)
Modrá Oranžová

Cheerble Wicked Mouse

Skladem
589 Kč

Porovnat