Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Vánoční plyšové hračky pro psy Reedog

Nevíte, co pořídit pejskovi pod stromeček? Kdo si hraje, nezlobí a roztomilou hračkou jako dárkem nikdy nic nezkazíte a pokud chcete být opravdu originální, pořiďte pejskovi vánoční hračku Reedog. Plyšové, nebo šustící hračky z vánoční kolekce udělají radost každému chlupáčovi. 

 

Reedog Santa Clause plyšová pískací hračka, 25 cm

Originální hračka pro psy Reedog je ve tvaru Santa Clause. Hračka je vyrobena z plyše a je vhodná pro přetahování, kousání, nebo mazlení, pro všechny plemena a velikosti psů. Nadšení ze hry zvyšuje pískátko, které je ukryto uvnitř hračky. Santa Claus je měkký, odolný a vnese do domu příjemnou Vánoční atmosféru, kterou si můžete společně užit. 

Hračka je velká 25 cm a váží 66 g

Reedog vánoční sobík, šustící plyšová hračka, 31 cm

Vánoční plyšovou hračku Reedog, lze použít k přetahování, kousání a mnoha dalším oblíbeným psím aktivitám malých i velkých psů. Šustivé tělo bez výplně, roztomilý vzhled a pískátko uvnitř hračky vyzívají k energickému lomcování a zábavě na dlouhé hodiny.

Hračka je velká 31 cm a váží 88 g

Reedog vánoční perníček, plyšová pískací hračka 25 cm

Originální hračka pro psy Reedog je ve tvaru vánočního perníčku. Hračka je vyrobena z plyše a je vhodná pro přetahování, kousání, nebo mazlení, pro všechny plemena a velikosti psů. Nadšení ze hry zvyšuje pískátko, které je ukryto uvnitř hračky. Perníček je měkký, odolný a vnese do domu příjemnou Vánoční atmosféru, kterou si můžete společně užit. 

Hračka je velká 25cm a váží 65 g

Reedog vánoční plyšový míček Sob, 10 cm

Roztomilý sob Reedog je zábavnou vánoční hračkou s pískacím míčkem uvnitř. Hračka je vyrobena z pevného plyše, která vnáší do domu vánoční atmosféru a zajistí skvělou zábavu pro všechny velikosti a plemena psů. Hračka je vhodná ke kousání, aport, ale i mazlení v pelíšku.

Průměr míčku je 10 cm a váží 72 g

Reedog vánoční sob Rudolf, plyšová pískací hračka, 35 cm

Sob Rudolf potěší každého pejska všech plemen a velikostí. Hračka je vyrobena z pevného plyše, která vnáší do domu příjemnou Vánoční atmosféru a zajistí skvělou zábavu pro Vaše čtyřnohé kamarády. Roztomilá hračka s pískátkem je vhodná pro přetahování, kousání, nebo mazlení. Pejska bude lákat ožužlávat a kousat přečuhující části jako jsou tlapy, nebo rohy soba.   

Hračka je velká 35 cm a váží 114 g

Reedog vánoční přetahovadlo Sob, plyš + lano, 22 cm

Vánoční přetahovadlo Reedog je ideální hračka pro interaktivní hry s Vaším psem. Hračka má měkký povrch vyrobený z bavlněných vláken a lanem a je vhodná k hraní, přetahování, nebo mazlení. Zabudované pískátko zajistí ještě větší zábavu pro vaše mazlíčky. Přetahovadla jsou skvělou a zábavnou hračkou psy i páníčky, které jsou příjemné do tlamy a zároveň něco vydrží. 

Hračka je velká 22 cm a váží 84 g


Související produkty