Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Nápady na vánoční dárky pro vaše kočičí kamarády

Vánoce jsou obdobím radosti, lásky a dávání. Pro mnoho z nás zahrnuje hledání ideálních dárků pro naše blízké, a to zahrnuje i naše kočky, které jsou neoddělitelnou součástí našich rodin. Pokud váháte, co koupit pro své kočky, níže najdete několik nápadů na originální a zábavné vánoční dárky pro naše chlupaté přátele.

Pelíšky pro kočky

Pelišky pro kočky jsou skvělým vánočním dárkem, který poskytuje vaší kočce pohodlí a teplo. Každá kočička se ráda schovává, a tak není pochyb, že naše Reedog iglu pro kočky si zamiluje i ta vaše. Iglu nebo kukaň pro kočky je oblíbeným kočičím pelíškem v každé domácnosti. Odolný materiál ve spojení s přijemnou a měkkou matrací, kterou ukrývá tento pelíšek uvnitř, se zalíbí vám, ale především i vaši kočičce.

PETKIT Fresh Element Gemini dávkovač krmiva pro kočky

PetKit Fresh Element Gemini je inteligentní dávkovač krmiva s promyšleným designem a s inovativní dvojitou násypkou o objemu 2l a 3l. Moderní řešení řešením udržuje krmivo čerstvé a zabraňuje jeho ucpávání v nádržce. Průhledný indikátor vám dá vědět, kolik krmiva je v nádržce. Zařízení můžete ovládat z chytré aplikace, nebo manuálně a demontáž a čištění pro vás nebudou problémem.

Dvířka SureFlap s mikročipem pro kočky

Dvířka pro kočky SureFlap jsou bateriemi poháněná dvířka s mikročipem, která dovolí vstup pouze vaší kočce! Ke vstupu není nutnost použití obojku, dvířka můžete nastavit až pro 32 koček. Můžete je používat za pomoci přívěsku na obojku, nebo pomocí mikročipu, který kočce aplikuje veterinář. Pokud ale vaše zvíře není, nebo nemůže být očipováno a rozhodněte se pro obojkovou známku SureFlap.

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelíšek pro kočky

Kočky jsou známé svou láskou k škrábání, a to z mnoha důvodů. Škrábání je pro ně přirozeným chováním, které má několik klíčových výhod pro jejich zdraví a pohodu. Chápání potřeby kočičího škrábání je klíčové pro každého majitele kočky, a právě proto jsou škrábadla pro kočky nezbytným doplňkem každé domácnosti s tímto domácím mazlíčkem. Jak vypadá moderní škrabadlo pro kočky? Je multifunkční, nabízí kočce pohodlí a vám snadnou údržbu, spojuje přirozenou potřebu kočky se zábavnou hrou, je vysoce odolné a samozřejmě zdravotně nezávadné. PetKit, jednička v péči o mazlíčky, přichází s perfektním designem odpočívadla, hračky a škrabadla v jednom provedení, které se hodí doslova pro kočku.

Flamingo ryba z lisovaného catnipu

Hračka ve tvaru ryby s šantou kočičí, sen každé kočky! Hračka pro kočky Flamingo je vyrobena z různých druhů textilu a pevného catnipu, která zaručí našim kočkám hodiny zábavy a zároveň zajistí zdravý, bezpečný a ekologický způsob hraní. Roztomilá kočičí hračka pro ni zůstává skvělou kořistí, do které může strkat zuby a drápy! Velikost hračky je 9 cm.

Automatický laser pro kočky Patpet

Laserová interaktivní hračka Patpet, poskytne vašemu domácímu mazlíčkovi hodiny hraní, i když nejste doma, nebo když si s kočičkou právě nemůžete hrát. Hračku lže umístit kamkoliv, nejlépe na vysoké místo, aby nedošlo k náhodnému sražení kočkou, nebo ji držet v ruce. Tato úžasná hračka je ideální pro to, aby umožnila vaši kočičce projevit své přirozené lovecké instinkty. Můžete si být jisti, že po návratu domů bude vaše kočka šťastná a ve skvělé kondici. Tichý motor hračky zaručí, že se zaměří pouze na světlo a zvuky hračky jí nebudou rušit. Hračka je dobíjecí pomocí USB kabelu, nebo lze použít 4x AA baterie (nejsou součástí balení). Úroveň pomalého a rychlého režimu mohou být vhodné na víceúčelové hry.

Nadcházející svátky jsou skvělou příležitostí udělat kočičce radost a přispět k jejímu pohodlí a zábavě. Pokud hledáte ideální vánoční dárek, může být výběr obtížný, protože kočky mají své vlastní preference a osobnost. Ať už si vyberete jakýkoli dárek, pamatujte, že nejlepší dárek je ten, který reflektuje osobnost a potřeby vaší kočky. S láskou vybraný dárek udělá z Vánoc pro nezapomenutelný zážitek.


Související produkty