Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Spolehlivé potahy do auta značky Reedog

Vybrat správný potah do auta může být klíčovým faktorem pro zachování čistoty, pohodlí a estetiky vašeho vozu. Pokud zvažujete nákup potahu do auta značky Reedog, existuje několik důležitých faktorů, které byste měli zvážit, aby jste získali produkt, který splňuje vaše potřeby a očekávání. V tomto článku se podíváme na několik klíčových kritérií, které vám pomohou při výběru potahu do auta od značky Reedog.

Typ potahu

Ochranný potah do auta pro psa slouží pro pohodlnou a především čistou přepravu vašeho pejska. Už se nemusíte bát zničených potahů sedaček, nebo bahna a chlupů po celém vašem autě. Nejdříve si položte otázku, jaký typ potahu potřebujete. Reedog nabízí různé druhy potahů, včetně potahů na sedačky a do kufru auta. Určete, které části auta chcete chránit nebo vylepšit, a vyberte odpovídající typ potahu:

Reedog ochranný potah do auta: Vzádu najdete navíc kapsičku, kde můžete schovat např. vodítko, nebo pamlsky.

Reedog ochranný potah do auta na zip: Tento potah lze rozdělit na dvě části, takže pokud chcete mít zakrytou část zadních sedaček a přední sedačku, tento potah je stvořen pro vás, nebo spíš pro vašeho pejska.

Reedog ochranný potah s boky: Nemusíte se bát, že by vám potah klouzal po autě, stačí ho přísavkami připnout na okno a váš nový Reedog potah do auta bude držet na místě.

Reedog ochranný potah do auta na zip + boky: Tento potah lze rozdělit na dvě části, takže pokud chcete mít zakrytou část zadních sedaček a přední sedačku. Nemusíte se bát, že by vám potah klouzal po autě, stačí ho přísavkami připnout na okno a váš nový Reedog potah do auta bude držet na místě.

Reedog ochranný potah do kufru: Ochranný potah do kufru pro psa Reedog slouží pro pohodlnou a především čistou přepravu vašeho pejska. Už se nemusíte bát zničeného kufru, nebo bahna a chlupů po celém vašem autě. Potah je velmi praktický,  snadno uchytíte na okna auta pomocí přísavek, takže vám bude pevně držet na místě. Minimální rozměry potahu jsou 90x90cm a maximální rozměry 110x100cm.

Materiál

Materiál potahu je klíčovým faktorem při výběru. Reedog autopotah pro psy je vyroben z cordury, takže se na něj chloupky nebudou lepit a lze ho snadno i otřít, nebo vyprat v pračce. Autopotah je pevně prošívaný a zlepšuje tak soudržnost a odolnost materiálu. Pohodlně překryje celý zadní prostor včetně sedaček a pro efektivnější krytí využijte jednoduše boční nástavce! Materiál je odolný, snadno udržovatelný a pohodlný.

Barva a design

Vybrat správnou barvu a design potahu je estetickým rozhodnutím. Reedog má širokou paletu barev, které umožní sladit potah s interiérem vašeho vozu.

Kompatibilita s vaším vozidlem

Některé potahy jsou specificky navrženy pro určité modely automobilů, zatímco jiné jsou univerzální. Je důležité zajistit, že vybraný potah bude vhodný pro váš konkrétní model a typ auta. To zajistí, že bude perfektně padnout na sedadla a bude snadná instalace. Dle níže uvedených rozměrů snadno vyberete správný typ potahu pro vaše auto a pro vašeho čtyřnohého miláčka.

Rozměry 140cm x 160cm jsou vhodné pro menší vozy typu:  Škoda Citigo, Fabia, Hyundai i20, i30, Fiat Punto, Ford Fiesta, Daewoo Matiz, Opel Corsa, Renault Clio, BMW1, Audi A1,3).

Rozměry 140cm x 190cm jsou vhodné pro střední vozy typu:  Škoda Octavia, Scala, Hyundai i40, Fiat Tipo, Ford Mondeo, Opel Astra, Renault Megan, BMW3, BMW 5, Audi A4,5).

Rozměry 140cm x 220cm jsou vhodné pro velké vozy a SUV typu:  Škoda Superb, Kodiaq, Hyundai Tucson, SantaFe, Fiat Doblo, Ford C-max, Galaxy, Opel Insignia, Renault Talisman, Kadjar, BMW 7, X5,X6,X7, Audi Q7, Q5, A6, A7, A8, JEEP Cherokee).

 

 

Proč si zajet pro potahy do Reedog?

  • Výběr potahů na míru a podle dispozic

  • Praktické detaily dělají z potahů Reedog vyšší komfort

  • Dělitelný potah pro různé možnosti umístění

  • Kvalitní materiál cordura, který odpuzuje nečistoty

  • Snadná údržba a možnost praní v pračce

  • Spolehlivá bariéra proti nečistotám ve vašem autě

  • Pelíšky a matrace do auta s paměťovou pěnou

  • Elegantní řešení a luxusní design

  • Poradíme a všechno ukážeme

Celkově vzato, výběr potahu do auta od značky Reedog by měl být dobře promyšleným rozhodnutím, které bude zohledňovat vaše potřeby a preference. Důkladný výběr vám pomůže získat potah, který vám poskytne pohodlí, ochranu a stylový vzhled pro vaše auto.

 


Související produkty