Litter Robot III - jak zapnout nebo vypnout noční osvětlení

Kočky mají obecně vynikající zrak, ale stárnutí a nemoc mohou snížit jejich schopnost vidět za zhoršených světelných podmínek. Litter-Robot je vybaven automatickým nočním osvětlením, které kočce napomáhá se špatnou viditelností. 

Litter-Robot přichází s funkcí automatického nočního světla, světelný senzor umístěný nad tlačítkem Cycle automaticky zapíná a vypíná noční světlo. Když světelný senzor detekuje špatnou viditelnost, zapne se noční světlo.

Zkontrolujte funkci nočního světla zakrytím světelného senzoru (umístěného nad tlačítkem Cycle na ovládacím panelu) a zkontrolujte, zda se noční světlo rozsvítí nebo ne.

Chcete-li funkci Night Light vypnout, stiskněte a podržte tlačítko Napájení po dobu asi 5 sekund. Noční světlo se rozsvítí a poté zhasne.

Chcete-li funkci Night Light zapnout, stiskněte a podržte tlačítko Napájení po dobu asi 5 sekund. Noční světlo bude blikat a v závislosti na okolním světle bude noční světlo buď svítit (pokud je slabé světlo), nebo zhasne (pokud je jasné světlo).Související produkty

Je nám líto, ale dle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné položky