Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Litter Robot III - jak zapnout nebo vypnout 8 hodinový režim spánku

Pokud chcete svůj Litter Robot vypnout, nebo ho chcete automaticky vypnout ve stejnou dobu každý den nebo noc z nějakého jiného důvodu, můžete. Každý stroj je vybaven 8 hodinovým režimem spánku, který lze snadno nastavit. Aktivujte tento režim a Litter-Robot bude po dobu 8 hodin vypnutý.

Jak aktivovat 8 hodinový režim spánku?

Stačí vybrat čas, kdy chcete toaletu vypnout. Poté stiskněte a přidržte tlačítko cyklu, dokud se nerozsvítí žluté světlo. Během následujících 8 hodin se rozsvítí žluté a modré světlo což znamená, že stroj je v režimu spánku. Po uplynutí 8 hodin dokončí cyklus čištění a poté zůstane svítit pouze modré světlo, což znamená, že robot Litter-Robot se vrátil do normálního provozu čištění. 

Jakmile toaletu nastavíte do režimu spánku, automaticky přejde do režimu spánku ve vámi zvoleném čase, dokud nenastavíte jinak. Vypnutí režimu spánku je stejně snadné jako jeho zapnutí. Pokud je stroj v režimu spánku, jednoduše podržte tlačítko cyklu, dokud nezhasne žluté světlo. Pokud je stroj v normálním režimu, podržte také tlačítko cyklu. V tomto případě se však žluté světlo rozsvítí na několik sekund a poté zhasne, což znamená, že jste opustili režim spánku.