Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Petkit Cozy: nejpohodlnější inteligentní pelíšek pro kočky s automatickou termoregulací

Chovatelé koček a psů, přiznejte se!! Kdo z vás chce co nejvíc rozmazlovat svého čtyřnohého miláčka? Přicházíme se skvělou novinou v našem sortimentu: prvním elektronickým pelíškem Petkit Cozy, který umožňuje nastavení funkcí přes váš smartphone!!

Jedinečný po designové i funkční stránce a plný překvapivých funkcí je kočičí smart pelíšek Petkit Cozy, vystlaný příjemnou hebkou podložkou. A kdo si ještě nevybral ten nejlepší pelíšek pro svého kočičího nebo psího mazlíčka, snadno teď může ztratit klidné spaní!

Pelíšek pro kočky inteligentní tak, že v něm nebude ani horko ani zima! 

Kulatý tvar kočičího útočiště, které ale vyhoví i menším pejskům, dopřeje chlupáčům oblačný spánek díky promyšlené termoregulační technologii. Automatické vyrovnání teplotních rozdílů udrží prostředí  pelíšku  stabilně v optimální teplotě. Nikdy už váš nezaskočí nečekané výkyvy teplot a mazlíčka při odpočinku neohrozí přehřátí nebo naopak podchlazení.

 

Pokud nastavíte Petkit Cozy na automatický chod, postará se o vhodné klima v pelíšku sám, bez potřeby opakovaného nastavení. Pelíšek pro kočky se napájí ze sítě a jeho inteligentní systém  senzorického snímání teplotních změn zaručí, že v pelíšku bude vždy prostředí ideální pro spánek mazlíčka.

Nepřehlédnutelná funkce teplotního nastavení dopřává zvířeti nejen zdravý odpočinek, ale také zlepší péči o vaše choulostivé nebo nemocné mazlíčky. Vynikající proto bude třeba pro bezsrstá plemena koček či psů.

 

Přečtěte si také tipy, jak zamezit přehřátí mazlíčka v horkém létě!

 

Pelíšek pro kočky i psy, který ohlídá spánek mazlíčka za vás

Nebyl by to inteligentní pelíšek, aby nenabízel ještě další možnost kontroly na výběr: vždy po ruce a odkudkoliv pohodlně ovládáte Petkitk Cozy přes váš chytrý telefon. Můžete regulovat teplotu nebo si prohlédnout odpočinkový režim vašeho chlupáče. Kolik toho prospí a zda je všechno v normálu zjistí  elektronický pelíšek Petkit Cozy pomocí pohybového senzoru. Zaznamená, kdy mazlíček do pelíšku přijde a od té chvíle až do odchodu zvířete, bude jeho spánek měřit.

 

Ticho, svěžest, útočiště...

Ať už tomu věříte, nebo ne, Cozy je kočičí pelíšek s klimatizací. Vzduch se pravidelnou cirkulací čistí a v horkých dnech zvíře osvěží. Stěny pelíšku odhlučňují “útočiště” zvířete a tlumí okolní zvuky.

 

 

Že nejklidnější odpočinek vyžaduje útulné prostředí věděli designéři značky Petkit velmi dobře. Navrhli chlupáčům moderní a úhledný pelíšek, který je příjemně útulný a zčásti uzavřený pro přirozený pocit bezpečí zvířete. Můžete klidně vsadit na to, že kulatý tvar v minimalistickém zpracování umístíte s úspěchem do každé domácnosti a mazlíček v něm instinktivně vyhledá klidnou skrýš.

 

 

Ještě si kladete otázku, proč to Petkit vlastně všechno dělá? Není nejlepší ponechat vše náhodě? Zvíře nemá tak vyvinutou termoregulaci jako člověk a se ztrátou přirozeného teritoria přišel o možnost přebývat např. ve stínu lesa apod. Doma chovaný mazlíček nemá zdaleka tolik příležitostí bránit se změnám teplot sám. Kočky i psi se potí minimálně a stejně nízká je i schopnost organismu účinně se prokrvit a zahřát. Zvláště u "nahých" plemen nebo mazlíčků náchylných k onemocnění nebude pelíšek s termoregulací otázkou pouhé módy.