Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Vodítka Reedog na novém lanku a už žádné psí exkrementy na trávnících!

S novým rokem se těšte na nový styl venčení s našimi designovými vodítky Reedog. Tentokrát na kvalitním lanku! Vodítko zachovává vzhled i všechny skvělé přednosti, pro které si zákazníci tolik oblíbili Reedog vodítka s páskou. Proto se opět těšte na ergonomické madlo ve dvou provedeních, moderní barevy a 3 režimy ovládání lanka. A co jsme pro vás ještě vylepšili? Kromě spokojenosti všech pejskařů upřednostňujících na vodítku lanko si nyní k madlu připnete i praktický zásobník sáčků na psí exkrementy, aby vás už při venčení nepřekvapily žádné trapné situace se zapomenutými sáčky.

 

Pohodlné venčení a čisté trávníky! Jak to souvisí?

Každý "pejskař" denně zažívá, co znamená starost a zodpovědnost za svého psa. Patří k tomu mnoho zásadních věcí jako výživa nebo veterinární péče, ale nezapomínejme ani na "maličkosti", které jsou však neméně důležité - jako hygiena prostředí kolem vašeho mazlíčka, a tedy i uklízení psích výkalů. I když je většina majitelů psů slušná a po svém parťákovi uklízí, každý občas může sáčky doma zapomenout nebo se pejskovi zadaří a nechá po sobě více "vizitek" než máte s sebou sáčků. Proto se na venčení vašich psích miláčků připravte nejen spolehlivým vodítkem, ale i novým praktickým zásobníkem sáčků Reedog na psí exkrementy. Nový zásobník sáčků pro samonavíjecí vodítka Reedog si jednoduše připnete k madlu a máte na mnoho procházek vystaráno.

 

Proč uklízet exkrementy po vašem psovi?

Z vás chovatelů určitě každý víte, proč po svém chlupáčovy výkaly uklidit: Neuklizené "poklady" po psech jsou nejen neestetické, ale také se lehce stanou zdrojem nákazy parazity nebo nemocí - jde především o škrkavky či salmonelu. Na tyto objekty potom nejvíce doplácí děti a jiní psy, proto se na tyto přestupky se chystá přísněji dohlédnout i zákon. Kromě toho dobře známe každoroční tradici jarních trávníků a chodníků, pokrytých psími exkrementy. S Reedog zásobníkem se sáčky na psí exkrementy, bude vaše hygienická péče opět o něco jednodušší!