Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Nejlevnější pelíšky pro psy? Pořiďte si levný pelíšek od Reedog!

Máte pejska a sháníte mu pelíšek? Tak akorát pohodlný a levný pelíšek... Jen, prosím vás, žádné speciality, paměťové výplně,  načechrané polštáře, satén, krajky ani královské lože v kůži! No tak pojďme na to, představíme si pohodové pelechy pro psy, které vaši peněženku nezabolí!

 

 

Nejlevnější matrace pro psy: všestranné a pohodlné i pro delší tlapky! 

Chcete pelech do každého prostředí, vhodný i do boudy nebo jen tak domů? Aby se vám do takového pelechu vešel i labrador, buldok nebo retrívr, uvažujte o matraci.  Pejskům se pořizují buď silnější, když trochu táhne od podlahy nebo tenké, značené jako podložky. Otevřený prostor matrace dovolí pejskovi odpočívat v pozici "nejdelší a nejširší pes na světě"!

 

 

Jsou také pelíšky s lištou za dostupnou cenu?

Je to o pohodlí vašeho psa. Ne každý totiž rád spí bez opřené hlavičky. Abyste nemuseli kvůli tomu pořizovat luxusní sofa pro psy, využijte třeba kulatý pelíšek s lištou nebo ponton. Oproti matracím jsou cenově výše, ale do 800,- se rozhodně vejdete.

 

 

Pelíšky s okrajem: věčná a finančně nenáročná klasika...

Do bezpečí a do klubíčka? Jestli váš pejsek právě takhle odpočívá nejraději, mrkněte na polstrované pelíšky s okrajem. Finančně vás nevyjdou na moc a okraj dělá z pelíšku útulné hnízdečko a chrání před průvanem.

I domečky pro psy dostanete za nižší cenu...

Řešením pro pejska, který spí rád nerušeně v bezpečí nebo chce hrát na schovávanou jsou různé textilní boudičky. Nejlevnější variantou je polstrovaná kukaň, která nabídne psovi uzavřené útočiště. O trochu dráž vyjde pyramida pro psa, která se však dá z domečku složit na pelíšek s okrajem - skvělé řešení 2v1! A samozřejmě domeček si může pejsek snadno ohlídat, kdyby se kolem objevilo nějaké nebezpečí! Stačí vykouknout, zaštěkat a zpátky do bezpečí! Dobrou noc a krásné sny všem pejskům.