Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Moderní řešení neviditelných elektronických plotů

Potřebujete zamezit svému pejskovi, aby utíkal ze zahrady? Jste milovníci okrasných dřevin, soch nebo na svou zahradu zkrátka jen nechcete dopustit a zakrýt ji masivním plotem? 

Elektronické ohradníky jsou už běžným způsobem, jak udržet psy na určitém místě bez fyzických plotů. Tyto systémy fungují pomocí speciálních obojků, které pes nosí. Když pes překročí určenou hranici, obojek mu poskytne nepříjemný podnět v podobě statického elektrického impulsu nebo zvukového signálu. I když nejsou doslova neviditelné, nejsou to fyzické ploty a nemění vzhled okolí. Jedná se tak o levné a variabilní oplocení pozemku. Nabízejí snadnou a velmi rychlou instalaci. 

Dogtrace Dfence 2002

D-Fence 2002 je momentálně jako jediný ohradník pro psy disponující záložním zdrojem. Díky náhradnímu akumulátoru ohlídá vašeho pejska až 16 hodin i při výpadku síťového napájení. Systém je vodný pro instalaci až do 2200 m a je tvořen vysílacím generátorem, přijímačem a anténním drátem. Vysílací generátor generuje signál do anténního drátu, pomocí kterého vymezíte hranice zakázané zóny pro vašeho psa. Přijímač připevněný na obojku psa snímá signál šířící se z nainstalované smyčky. Zakázaná zóna je rozdělena do dvou pásem; výstražného a korekčního. Překoná-li pes hranici prvního (výstražného) pásma, přijímač začne vydávat přerušovaný zvukový signál. Nereaguje-li pes na zvukové varování a překročí hranici druhého (korekčního) pásma, přijímač vydá současně zvukový signál a stimulační impuls, který je možné nastavit v 8mi úrovních přibližně ve vteřinových intervalech.

Počet psů s přijímačem není omezen. Vodotěsný přijímač přepíná jednotlivé módy bezkontaktně pomocí magnetu. Základna Fence 2002 má moderní design, dotykový displej, vícejazyčné menu a podsvícený grafický displej, je potřeba ji však chránit před deštěm jelikož není vodotěsná.

Výhody        

Ohradníky pro psy jsou užitečným nástrojem pro vlastníky psů, kteří chtějí poskytnout svým mazlíčkům bezpečné prostředí a zároveň omezit jejich pohyb. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro fyzický nebo elektronický ohradník, je důležité věnovat dostatek času a úsilí na správný výcvik psa a zajistit, aby bylo jeho používání bezpečné a efektivní. Je důležité abychom elektronický plot používali správným způsobem a s ohledem na bezpečnost psa. Elektronické korekce by měly být vždy mírné a výcvik by měl probíhat pod dohledem majitele se zkušenostmi v oblasti chování psů.


Související produkty