Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Interaktivní zábava pro kočky a malé psy: Cheerble Wicked Egg

Přemýšlíte o dárku, který vašeho domácího mazlíčka potěší a zároveň jí poskytne dávku pohybu. Stoprocentní automatická interaktivní hračka pro domácí mazlíčky s dávkovačem pamlsků. Houpá se, točí, kutálí, svítí, vydává zvuky, vyhazuje pamlsky.  Wicked Egg je navržen tak, aby krmil, bavil a trénoval vašeho mazlíčka všemi způsoby, které si dokážete představit.

Tuto hračku jsme otestovali a jsme nadšeni. V obchodě máme kočku a psa, obě zvířata se skvěle bavila. Hře věnovali veškerou svou energii.  Hračka nám umožnila v klidu pracovat, můj pes se v tu dobu věnoval hračce a já obsluhovala jiného zákazníka. Hračka odvádí fantastickou práci. Je to další výrobek této společnosti, který je dokonale vyroben pro domácí mazlíčky. Hříčka Wicked Egg stojí za vyzkoušení!


Nyní je čas být konkrétní. Naše dojmy po hraní. Především nás překvapil velmi pevný materiál hračky. Očekávali jsme , že větší pes bude schopen tuto hračku ihned rozbít, zlomit, ale mýlili jsme se, uvědomil jsem si, že je velmi kvalitní. Je také dost velká na to, aby se mu nevešla do tlamy tak hluboko, aby ji opravdu rozkousal. To je rozhodně plus pro psy velkých plemen :)

Z hlediska fungování je vše tak dobré, jak jen může být. Hračka ve tvaru vajíčka se kýve a vibruje, což nutí domácího mazlíčka, aby ji poháněl do pohybu. Zvuk hračky je příjemný a psa neděsí, ale vzbuzuje v něm zvědavost. Jakmile se pes o hračce přesvědčí (možná bude nutné mu ukázat, jak funguje), nebude si chtít přestat hrát. Navíc vyskakující pamlsky fungují pro psa jako odměna, která ho povzbuzuje k další a další hře!


Wicked Egg je také vybaven barevným LED světlem, které ještě více povzbudí vašeho mazlíčka ke hře. Snadno se také udržuje v čistotě, stačí jej otřít hadříkem. Wicked Egg nabijete pomocí kabelu USB - přibližně po 50 minutách bude opět připraven k použití. Zařízení pracuje 10 minut a poté se na dalších 30 minut přepne do režimu spánku. Váš čtyřnohý mazlíček jej může kdykoli snadno znovu aktivovat - stačí jeden dotyk!


Hračka má 3 režimy obtížnosti, které přizpůsobí činnost hračky vašemu mazlíčkovi! Startovací režim poskytuje 10 minut zábavy, přičemž každý dotek hračky zkracuje čas o jednu minutu. Po uplynutí času dostane váš chlupatý přítel pamlsek. Když se režim Starter stane příliš snadným, přepněte na úroveň Advanced - desetiminutové odpočítávání, kdy každý dotyk ubírá 20 sekund. V režimu Expert naopak každý dotyk spustí 10sekundové odpočítávání, než váš mazlíček dostane pamlsek. Náš tip ohledně velikosti pamlsku - vyberte správnou velikost, protože malých pamlsků vypadne několik najednou, je lepší zvolit o něco větší, aby vypadávaly po jednom!

Celkově si naši mazlíčci hraní s touto hračkou naprosto zamilovali. Honí se za ní po celém obchodě a vrhají se na ni pokaždé, když vyhodí kousek jídla. Jsou jí opravdu fascinováni! Je opravdu dobře vyrobená. Baterie má dlouhou dobu provozu. Povrch je mimořádně silný a robustní. Dokonce ani našemu pejskovi se ho zatím nepodařilo poškrábat.


Související produkty

Sleva -15%
Cheerble Wicked Egg
Varianty (2)
zelená oranžová

Cheerble Wicked Egg

Skladem
1 089 Kč
926 Kč

Porovnat