Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Interaktivní smart míčky značky Cheerble

Wicked Ball je pohyblivá vodotěsná hračka pro psy a kočky. Je navržena s interaktivními pohyblivými funkcemi, které stimulují povahu mazlíčka při lovu a pomáhá plně mobilizovat jejich nadšení a zvědavost. Tato interaktivní pohyblivá hračka dodá vašemu mazlíčku interakci a cvičení, po kterých touží, když právě nejste doma. Hračka Wicked Ball byla vytvořena společností Cheerble, technologickým startupem se sídlem v čínském Shenzhenu. Specializují se na inteligentní elektronické přístroje pro domácí mazlíčky. Wicked Ball nabízí tři reakční režimy- (jemný, normální a aktivní) a jeden doprovodný, který zajistí 10 minut hry a 30 minut odpočinku. Pokud míč během odpočinku detekuje dotyk, znovu se aktivuje. Hračka se dobíjí pomocí micro USB kabelu, úplné dobití trvá 60 minut a zajistí hračce až 8 hod energie.

V našem e-shopu naleznete tři typy míčků Wicked ball: 

 • Wicked Ball: Standardní Wicked Ball má gumovou skořepinu a je k dispozici ve třech barvách: modrá, zelená a žlutá. Vnější skořepina hračky je vyměnitelná. 
 • Wicked Ball Cyclone: Značka Cheerble nabízí i variantu Cyclone s hlubokou rýhovanou strukturou po celé hračce. Hračka by měla být ze všech variant nejodolnější. 
 • Wicked Ball Cat: Interaktivní míček z umělé vlny byl vyroben speciálně pro kočky a kromě otvoru na schované pochoutky ve tvaru kosti. 

   

 

Proč pořídit interaktivní hračku?

 • Hračky umí zabavit na dlouhé hodiny
 • Trénují mozek vašeho psa
 • Obsahují neobvyklé zvuky, pohyby a obsah
 • Udrží na delší dobu pozornost psa

 

Klíčové vlastnosti:

 • Vodotěsný materiál: pro vodní radovánky vašich pejsků
 • Dlouhá výdrž baterie: 1 hodina nabíjení zajistí až 8 hodin hry
 • Ochranný mechanismus: při otevření vnějšího obalu se Wicked Ball okamžitě zastaví
 • Snadno omyvatelné: jednoduše hračku opláchněte a vyčistěte ve vodě
 • Nabíjení pomocí USB kabelu: kabel je součástí balení
 • Tři reakční programy: jemný, normální a aktivní
 • Inteligentní doprovodný režim: 10 minut aktivního hraní + 30 minut odpočinku
 • Vestavěný snímač kolize: pokud Wicked ball zasáhne překážku, změní směr
 • Průmyslové materiály: je vyrobený z průmyslových materiálů odolných vůči skusu a poškrábání
 • 100% automatický: po dobu Vaší nepřítomnosti zajistí zábavu, interakci a cvičení
 • LED diody: barevně reagují na zvolený program

 

Pro jaké domácí mazlíčky je Wickedbone vhodný

Rozměry interaktivní hračky jsou - průměr 77 mm a hmotnost 200 g. Hračka je vhodná pro střední a velká plemena psů, není vhodná pro psy trpasličích plemen (např. čivavy). Wicked ball je vyrobený z kvalitního polykarbonátu a chrání jak hračku, tak chrup psa nebo kočky. Navíc je odolná i proti stisku pořádné psí tlamy, hračka je odolná proti silným nárazům a zároveň chrání i chrup psa. Hračka Wicked ball Cat je potažena umělou vlnou, kterou ocení speciálně kočičky. 

 

 

Výdrž baterie

Nabíjení Wickedbone je také velmi snadné díky nabíjecímu kabelu Micro USB, který je součástí balení. Wickedbone vydrží v aktivním jízdním režimu až 40 minut, v interaktivním programu přes 4 hodiny a ve stand-by až 3 měsíce. LED kontrolka indikuje stav baterie. Sejměte vnější plášť Wicked Ball a odpojte jádro Wicked Ball. Vložte menší konec dodaného USB nabíjecího kabelu do Wicked Ball a větší konec zapojte do zdroje USB napájení. Žlutý indikátor,  indikuje, že se Wicked Ball nabíjí. Když se kontrolka rozsvítí zeleně, Wicked Ball je plně nabitý.

 

 

Jak Wicked Ball funguje?

Motor má dvě vřetena, která vyčnívají ze stran jádrové jednotky a zasouvají se do malých otvorů ve vnitřních stěnách pláště. Když se motor aktivuje, tato vřetena vytvářejí točivý moment, aby se kulička roztočila. Abyste mohli začít s Wicked Ball, musíte se ujistit, že jsou tato vřetena správně usazená v plášti. Je to velmi jednoduché, protože plastové tyče mají různé tvary odpovídající otvorům na každé straně míče. Získání všeho orientovaného a zapojeného do sítě trvalo několik sekund. Než sešroubujete obě poloviny koule dohromady, stisknete tlačítko na jádru a několik sekund držíte. Poté znovu stiskněte tlačítko a přepněte jej do požadovaného režimu interakce. Po stisknutí se změní ze zelené (jemné) na modrou (normální) do fialové (aktivní). Nechte to na preferovaném výběru barvy / režimu.

 • Zelená barva – jemný režim pro klid a odpočinek
 • Modrá barva – běžný režim s pohybem a třesením
 • Růžová barva – aktivní režim s rychlým chvěním a skákáním

 

 

Snadné čištění

Wicked Ball je plně vodotěsný a lze jej vyčistit vodou. Údržba hračky je tak velmi jednoduchá, stačí jej opláchnout pod vodou a použít papírový ručník k sušení. Jádro (uvnitř) Wicked Ball není vodotěsné, proto hračku pod vodou nikdy neotevírejte. 

 

 

Instruktážní video Wicked ball

 

 

Fotografie produktu

 

 

Technické parametry produktu

Zde jsou kompletní technické parametry pro smart míčky Cheerble.

 

     Napájení

Micro USB

     Krytí 

vodotěsný

    Doba nabíjení

1 hodina

     Výdrž baterie

Až 8 hodin

     Kapacita baterie

3,7 V 300mAh

     Hmotnost 

200 g

     Balení

papírová krabička

     Rozměry hračky

77 mm

 

Výhody a nevýhody smart míčků Cheerble

 

Nabíjení pomocí USB kabelu   Není vhodné pro nejmenší psy
Pohybuje se a disponuje až 3 režimy    
Barevné LED diody    
Vodotěsný materiál    
Dlouhá výdrž baterie    
Vestavěný snímač kolize    
100% automatický    
Odolné materiály proti poškrábání    
Vyměnitelná vnější skořepina    

 

Český manuál ke stažení

Zde je kompletní český manuál k produktům Cheerble. Při nákupu produktu Vám bude návod odeslán na Vaši emailovou adresu, která byla uvedena v objednávce. 

 

Návod ke stažení Wickedbone

 

Obsah balení

 • Cheerble Wicked ball
 • Micro USB kabel