Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Fontány a napájení koček a psů v horkém letním počasí!

V horkém počasí je důležité, aby měli naši domácí mazlíčci dostatek čerstvé vody. Fontány, nebo chcete-li dávkovače vody, jsou skvělý způsob, jak jim zajistit čistou čerstvou vodu po celý den.

Fontány fungují tak, že v nich pravidelně cirkuluje voda, která navíc protéká přes filtr. To pomáhá udržet vodu déle čerstvou a čistou – tedy více atraktivní k pití. Vodu ve fontáně je v letních měsících vhodné měnit každý týden, v ostatních pak 1x za 2-3 týdny. Při výměně vody je potřeba také provést základní očištění.

Kromě toho fontány nabízejí kočkám a psům zajímavější způsob, jak pít vodu. Tekoucí voda je pro ně prostě atraktivnější k pití. Mnoho koček a psů má rádo, když si hrají s vodou, a fontány jim to umožňují. To může pomoci zvýšit jejich denní příjem vody, což je důležité pro jejich zdraví obzvlášť v horkých dnech.

Výhody a rozdíly mezi 4 modely fontán Petkit Eversweet:

Petkit Eversweet Solo: Tato fontána je základním modelem v řadě Eversweet. Je vhodná pro 1-2 kočky nebo psy. Fontána Eversweet Solo má kapacitu 1,8 litru a je vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Je také velmi snadná na údržbu.

Petkit Eversweet Solo 2: Tato fontána je inovovaným modelem fontány Petkit Eversweet Solo. Má větší kapacitu (2 litry oproti 1,8 litru) a je vyrobena z odolnějšího materiálu. Je také vybavena novým typem filtru, který lépe odstraňuje nečistoty a bakterie z vody.

Fontána Eversweet 3: Tato fontána další inovací v řadě Eversweet. S kapacitou 1,35 l je vhodná pro menší kočky nebo psy. Fontána Eversweet 3 Oproti modelu Eversweet 2 je asi o 25% tišší a je vybavená záložní baterií. Je také velmi snadná na údržbu.

Petkit Eversweet 5 Mini: Tato fontána je nejmenším modelem v řadě Eversweet s objemem vody 1 l. Její povrch z prémiové keramiky usnadňuje čištění a zpomaluje šíření bakterií ve vodě. Jejím velkým benefitem je ultra tichý provoz a ovládání pomocí bezplatné mobilní aplikace.

Všechny čtyři modely fontán Petkit Eversweet jsou vybaveny filtrem, který pomáhá odstranit nečistoty a bakterie z vody. Filtr je vyměnitelný a je třeba jej vyměňovat každých 30-60 dní v závislosti na používání.

Fontány Petkit Eversweet jsou k dispozici v různých barvách, takže si můžete vybrat takovou, která se hodí do vašeho interiéru. Fontány jsou skvělý způsob, jak zajistit vašim domácím mazlíčkům čerstvou vodu v horkém letním počasí. Při výběru fontány je třeba zvážit několik faktorů, jako je velikost vašeho domácího mazlíčka, počet domácích mazlíčků nebo váš rozpočet.

 


Související produkty