Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Elektronický výcvikový obojek Dogtrace Professional

Dogtrace D-Control Professional je odolný elektronický obojek pro profesionální, sportovní a služební výcvik všech plemen psů. Díky dosahu 1000, nebo 2000 m vám obojek bude dobře fungovat i v členitém nebo zalesněném terénu, kde se obvyklé dosah výcvikových obojků vlivem prostředí zkracuje. Dogtrace D-Control Professional vám navíc umožňuje si pod vybranými tlačítky nahrát vlastní režim. To znamená, že si vlastně můžete funkce naprogramovat na míru, jak to vyhovuje vám. Na každé tlačítko je možné navolit jednu z funkcí: 2 zvukové upozornění, stimulační impuls v 40 úrovních (krátký a dlouhý), 4 úrovně vibrace nebo 8 světelných modů, která zviditelní vašeho pejska po tmě. Přijímač psa se díky průhledné krabičce rozsvítí podle režimu, který nastavíte. Pokud cvičíte 2 psy zároveň, můžete pro každého nastavit odlišný režim, abyste je rozlišili. Funkce Booster vám dovolí skokové navýšení impulzu v krizových situacích. Obojek je dodáván s plně ponořitelným přijímačem  i vysílačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Každá funkce má přiřazeno tlačítko na vysílačce s pogumovanými boky a nárazuvzdornou konstrukcí . Obojek má rychle nastartování pomocí magnetu, LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Nespornou výhodou zařízení je i vysoká výdrž baterií až 6 - 12 měsíců, stav baterií signalizuje světelná kontrolka. U některých typů ze série Professional, přijímač je dobíjecí s pohotovostním režimem až 90 hodin. 

Výhody výcvikových obojků d-control professional

  • Vhodný k profesionálnímu výcviku, Ponořitelný přijímač i vysílač,  40 úrovní pro impulz, 8 režimů osvětlení na obojku, 2 tónové signály, Funkce Booster, Nárazuvzdorné zpracování, Programovatelná tlačítka, Velmi lehký přijímač, LCD podsvícený displej, Magnetický spínač pro rychlé nastartování, 2 délky elektrod v balení, Dlouhá výdrž baterie

Hlavní vlastnosti produktů:

Typ korekce

Model D-Control Professional nabízí krátké a dlouhé zvukové upozornění a korekci 8 stupňů vibrace a 40 stupňů krátkých a dlouhých impulzu. Dále 8 mody osvětlení přijímače a zároveň můžete nastavit pro každého psa jiný režim. Obojek má ve výbavě funkci Booster, která vám dovolí stisknutím tlačítka navýšit impulz hned o několik úrovní výše.

Dosah obojku

Obojek je svým dosahem vhodný pro výcvik v domácím prostředí, ale i náročnějším, členitém terénu. Maximální vzdálenost pro výcvik činí 1000 a 2000 m (dle modelu). Dosah vám bude vyhovovat v běžných podmínkách např. na zahradě, ale i v otevřeném terénu.

Počet psů

Produkt z řady d-control professional je dodáván s plně ponořitelným přijímačem  i vysílačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody.

Displej

Vysílačka má zabudovaný LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.

Baterie a nabíjení

Vysílač je napájen na 2x 1,5V AAA baterie, jehož stav vám ukazuje LCD displej a v provozu vydrží 6-12 měsíců. Přijímač je napájen vyměnitelnou lithiovou 3V baterií s označením CR2 a její životnost se pohybuje v rozmezí 3 - 6 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí. U modelů d-control professional ONE přijímač má dobíjecí Li-pol 250 mAh baterie (doba nabíjení cca 2 hod) s výdrží 90 hodin. Stav baterie indikuje světelná kontrolka.

 

     Jednotlivé modely výcvikových obojků z řady d-control professional:

  • Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000, Dosah 1000 m, Plemeno - střední, velké
  • Elektronický výcvikový obojek d-control professional 2000,   Dosah 2000 m,    Plemeno - střední, velká
  • Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000 mini,     Dosah 1000 m,  Plemeno - malá, střední
  • Elektronický výcvikový obojek d-control professional 2000 mini, Dosah 2000 m, Plemeno - malá, střední
  • Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000 ONE,    Dosah 1000 m,  Plemeno - malá, střední
  • Elektronický výcvikový obojek d-control professional 2000 ONE,    Dosah 2000 m,  Plemeno - malá, střední 

Související produkty