Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Autosedačky Reedog - Bezpečné cestování pro vaše psy

Autosedačky se používají především při převozu dětí. Zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte během cesty. V současnosti výrobci zvířecích doplňků nabízejí autosedačky pro psy a kočky. Mají stejný účel, zvýšit bezpečnost a pohodlí našich domácích mazlíčků. Psi a kočky s námi cestují stále častěji, proč jim tedy nezajistit ještě lepší podmínky pro cestování? Představíme vám výhody autosedaček Reedog, které jsou určeny pro přepravu malých a středně velkých psů a koček.

 

Autosedačku Reedog lze použít k přepravě domácích mazlíčků na předním sedadle, zadním sedadle i v zavazadlovém prostoru. Lze ji také používat jako běžný pelíšek pro domácí mazlíčky. Je to bezpečné místo, ke kterému se váš mazlíček bude chovat stejně jako k domácímu pelíšku. Poskytne mu pocit bezpečí a pohodlí. To je velmi důležité, protože cestování autem je pro mnoho domácích zvířat stresující. Pokud chcete snížit negativní emoce vašeho domácího mazlíčka, zvažte koupi přepravky Reedog.

Autosedačka je připevněna k sedadlu auta pomocí pásu a spony. Přepravku lze připevnit na přední nebo zadní sedadlo automobilu - na zadní sedadlo ji můžete připevnit stejným způsobem jako na přední sedadlo, nebo použít úchyty Isofix. Sedačku Reedog můžete používat doma i v autě. Náš výrobek je univerzální a kompatibilní s většinou typů vozů, bez ohledu na jejich typ: kombi, SUV, hatchback, sedan a mnoho dalších. Je vhodná pro všechny standardní modely vozidel. Vnější rozměry výrobku jsou 46 cm na šířku a 46 cm do hloubky, výška je 31 cm. Hmotnost sedačky je přibližně 1 kg.

Přepravky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů a materiálů. Všechny autosedačky jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí vašeho mazlíčka a vaše pohodlí. Naše výrobky se vyznačují důležitými vlastnostmi. Jsou odolné, přepravky jsou vyrobeny z pevného materiálu a prošity robustními čalounickými nitěmi, které zaručují dlouhou životnost. Vyznačují se snadným přístupem, díky přístupu z horní části můžete svého mazlíčka snadno vložit dovnitř a vyjmout ven, což zajistí klidnou cestu. Vnitřek je vyroben z příjemných materiálů a je měkce polstrovaný, což zajistí vašemu mazlíčkovi pohodlí během cesty a také mu pomůže odpočívat.

Další výhodou je odolnost vůči povětrnostním podmínkám a nečistotám. Transportéry Reedog jsou odolné vůči vodě, nečistotám a snadno se čistí, což usnadňuje jejich udržování v čistotě a hygieně během cestování. Spodní strana výrobku byla vyrobena z netkaného polypropylenu - jedná se o černou tkaninu, která je do jisté míry voděodolná. To se hodí zejména v podzimních a zimních měsících, ale také během jarních a letních lijáků. Tyto autosedačky jsou vhodné pro všechna roční období a jsou navíc zatepleny pěnou, která poskytuje vynikající tepelnou izolaci, takže udržuje správnou teplotu vašeho mazlíčka v zimě i v létě - pěna v blocích je stejná pěna, která se používá i na výrobu nábytku. Autosedačka poskytuje spolehlivou ochranu před špínou v autě. Díky robustním a zvýšeným bokům sedačky a speciálnímu jazyku, který chrání sedadla při nastupování a vystupování, zajišťujeme účinnou ochranu čalounění vozidla před jakýmkoli znečištěním.

Vnitřní prostor byl vytvořen ve dvou materiálových verzích. První je vyrobena z materiálu známého jako "eko-kůže", tj. autosedačky Reedog Skaj. Tento materiál se vyznačuje měkkostí a příjemností na dotek a zároveň poskytuje voděodolnost. Jedná se o látku, která se běžně používá pro výrobu nábytku, což potvrzuje její vysokou kvalitu a odolnost. Druhou možností je sedačka Oxford – „oxford” je robustní tkanina, která se vyznačuje odolností proti poškrábání a trvanlivostí z hlediska vlhkosti.

Pokud plánujete se svým psem nebo kočkou cestovat nebo jednoduše potřebujete pohodlný způsob, jak se s vaším mazlíčkem pohybovat na krátkých vzdálenostech, bude pro vás přepravka pro domácí mazlíčky nezbytným řešením.

 

 

 


Související produkty