Zavolejte nám (Po-Út 7-17, St 7-18, Čt-Pá 7-17)

Pomáháme

Společně s Vámi pomáháme nakrmit psy v útulcích po celé ČR. Za mřížemi kotců koukají smutné psí oči. Jedny vedle druhých. Kapacita útulků je totiž na hraně a obsazeny jsou téměř všechny boxy. Opuštění pejskové trpělivě a smutně čekají na svůj nový domov. Někdy i několik let. A lidé v útulku dělají, co mohou, aby jim čekání zpříjemnili. Často přitom jejich síly a možnosti jen tak tak stačí na zajištění základních potřeb – například jídla pro pejsky. Bez příspěvku zvenčí by to nešlo. Také díky Vaší pomoci mohou pejskové každý den dostat svoji porci granulí.

Děkujeme Vám, že nezůstáváte lhostejnými a pomáháte s námi!

Tomáš Mráz, Jednatel společnosti

 

 

Jak můžete pomoct Vy?

Rádi byste podpořili opuštěné pejsky v útulku? Brání Vám v tom čas, peníze, vzdálenost či cokoliv jiného? Nevadí. Právě proto jsme se rozhodli, že spojíme síly a podpoříme je společně s Vámi. Žádné DMS, ani peníze.. ale reálná pomoc v podobě krmiva. Podpořte s námi opuštěné pejsky v útulcích. Nebuďte k nim lhostejní a pomozte třeba jen obyčejnou konzervou nebo pytlem granulí. Připravili jsme u nás na webu sekci "podpořte útulek" kde můžete zakoupit produkty za naše nákupní ceny, bez jakékoliv marže. Zakoupené zboží označíme štítkem s Vaším jménem, vše nafotíme, pošleme Vám na email, a také to zveřejníme na našem Facebooku. Až toho bude více, osobně to odvezeme!

 

    

 

Naše poslední akce

Útulek Bouchalka s kapacitou 140 kotců a z toho více jak 110 kotců obsazených. Pejsci jak velkých, tak malých plemen. Se spotřebou cca 80 kg granulí na den je opravdu nemožné fungovat bez Vaší pomoci. Znovu Vás tedy prosíme, pomáhejte těm kteří to potřebují! Útulek Bouchalka je vděčný jak za granule, konzervy, obojky, tak deky atď.. Každý z nich si zaslouží svůj domov a svého pána!

 

 

             

Děkujeme všem, kteří přispěli !!! 

Tomáš Mráz - Jednatel společnosti