Aetertek AT-215C

Nahrazen novým vylepšeným modelem Aetertek AT-215D. Aetertek AT-215C je elektronický výcvikový obojek speciálně navržený pro výcvik 2 psů najednou. Tlačítka na vysílačce jsou navržena přímo pro každého psa zvlášť - odpadá tedy dlouhé přepínání, které zhoršuje kvalitu výcviku. Obojek má dostačující dosah 550 metrů, velkou výdrž baterií a velmi jednoduché ovládání. Disponuje funkcemi vibrace a impuls, který je nastavitelný ve 2 úrovních.

Více informací ›


Prodej ukončen
Kód produktu: P1549
Záruka: 24 měsíců

Související články

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-215C je speciálně navržený pro výcvik dvou psů najednou. Jedná se o vylepšený model svého předchůdce AT-215, který má vylepšený přijímač, lepší výdrž baterie zapínání na magnet. Dosah obojku je 550 metrů, což je dostačující pro běžné použití na poli, v lese i na cvičišti. Obojky se pyšní dobrou výdrží akumulátoru - při běžném používání až několik dnů. Vysílačka je na klasickou 9V baterii, která vydrží až několik měsíců. AT-215C má velmi pohotové ovládání, které je navržené přímo pro 2 psy - tlačítka jsou rozdělena pro každého psa a pro každou funkci zvlášť - je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. Obojek Aetertek AT-215C disponuje funkcemi vibrace a el. statický impulz. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů jen ve 2 úrovních, je obojek vhodný jen pro malé a střední psy o hmotnosti od 5 kg až do 40 kg. První úroveň je poměrně slabá, ředí se mezi nejnižší. Druhá úroveň je středně silná, vhodná i pro tvrdší povahy psů. Obojek je voděodolný (déšť, sníh, bahno) a je osazen li-ion baterií, není tedy nutné měnit baterie. Jednoduše připojíte obojek k přiložené nabíječce a necháte ho dobít. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek Aetertek AT-215C rozšířit pro výcvik 2 psů najednou (na vysílačce můžete jednoduše ovládat každého psa zvlášť). 

 

Dosah obojku

Aetertek AT-215C vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 550 metrů. Dosah 550 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Aetertek AT-215C je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

Aetertek AT-215C má možnost využít jako korekci vibraci a elektrostatický impuls, který je možné nastavit ve 2 úrovních. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů jen ve 2 úrovních, je obojek vhodný spíše pro malé a střední psy.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka AT-215C je na 9V baterii, která vydrží v provozu několik měsíců. Přijímač je osazen dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 450mAh, který se nabije během 2 hodiny a jeho výdrž se pohybuje okolo 1 až 3 dní. Obojek si můžete kdykoliv nabít pomocí síťové nabíječky.

 

Vodotěsnost 

Aetertek AT-215C je dodáván pouze s voděodolným přijímačem. Jak vysílačce, tak i přijímači nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jejich ponoření do vody.  Je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu.

 

Počet psů 

Aetertek AT-215C jde použít pro jednoho psa, ale primárně je navržený pro ovládání dvou psů najednou. Vysílačka je rozdělaná na polovinu a na každé straně máte ovládání pro daného psa. Pro každou funkci je tlačítko zvlášť, je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. 

 

Délka obojku

Aetertek AT-215C má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5cm, výšku 11cm, hloubku 2,5cm a její váha je 95 gramů. Přijímač má šířku 7cm, výšku 3,5cm, hloubku 3cm a jeho váha je 50 gramů. 

 

 

Zobrazit celý popis

Parametry

Dosah - top 550 m
Počet psů 1 - 2 psy
Velikost Malý pes, Střední pes
Frekvence 433,92 MHz
Displej Nemá

Návod ke stažení

Doplňující informace

Výhody

  • dosah až 550 metrů
  • speciálně navržen pro výcvik 2 psů
  • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
  • nabíjecí přijímač s výdrží 1 až 3 dny
  • voděodolný přijímač (nevadí déšť a sníh)

Nevýhody

  • nemá zvukové upozornění 
  • jen 2 úrovně el. impulzu
  • není ponořitelný do vody 

Obsah balení

  • Přijímač 
  • Vysílač 
  • Elektrody
  • Nastavitelný obojek
  • Akumulátor v přijímači 
  • Baterie do vysílače
  • Nabíječka
  • Poutko na krk 
  • Testovací výbojka 
  • CZ, EN návod

Hodnocení zákazníků

100%

Ohodnotil
1 zákazník.
Recenzi napsal
1 zákazník.
který si produkt zakoupil

5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
  • Ověřený zákazník 100%

    asi dobry, nevyzkousela jsem, jelikoz jsem chtela na obojku i zvuk. takze jsem vratila a objednala novy. platba v poradku dorazila na ucet. s obchodem naprosta spokojenost

    Přidáno: 26.06.2016

Zobrazit všechna hodnocení

Výcvikové obojky

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

  • výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
  • upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
  • zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
  • odnaučení tahání na vodítku, 
  • přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
  • precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
  • je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování