Obojek pro dalšího psa d-control AQUA spray
Obojek pro dalšího psa d-control AQUA sprayObojek pro dalšího psa d-control AQUA spray
Nehodnoceno

Obojek pro dalšího psa d-control AQUA spray


Další varianty:
2 099 Kč 1 735 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Obojek pro dalšího psa d-control AQUA spray

Hlavní funkcí tohoto zařízení je sprejová korekce v podobě nepříjemného chladivého spreje, který je směrován na čenich psa. V podstatě i samotný zvuk, vydávaný při použití spreje, je pro psa dostatečným impulsem k vyrušení z nevhodného chování. Sprejové náplně jsou k dispozici s citronelový a levandulovým aroma nebo bez aroma. Dalšími možnými korekcemi jsou akustický signál a vibrace.

Všeobecné vlastnosti:

  • Dosah 300 či 900m (záleží na typu vysílače)
  • Funkce akustický signál
  • Krátká (5 úrovní) a dlouhá (10 úrovní) sprejová stimulace
  • Velká nádobka na sprej - až 300 sprejových korekcí na jedno naplnění
  • Vibrační stimulace
  • Nastavitelné multifunkční tlačítko
  • Možnost výcviku dvou psů najednou

V čem obojek pomůže
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.