Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Novinka

Dávkovač krmiva Petoneer Nutri Mini

Novinka od značky Petoneer! Dávkovač Petoneer Nutri Mini s kapacitou 2,6 litru vystačí na 10-15 dní pro kočky a malé psy, takže pozdní příchod z práce nebo delší cesta za zážitky nebude problém. Díky mobilní aplikaci TUYA máte krmení svého mazlíčka vždy pod kontrolou. Dávkovač funguje na elektrickou energii a v případě výpadku se automaticky přepne na baterii. Protiskluzová podložka zajišťuje, že dávkovač zůstane na svém místě, i přes jeho nízkou hmotnost 1,55 kg.

Více informací ›

4 týdny
1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH

Hlídat dostupnost

ks
Kód produktu: P54884
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry Doplňující informace
Dávkovač krmiva Petoneer Nutri Mini
Dávkovač krmiva…
1 290 Kč

Popis produktu

Chcete pravidelný přísun potravy pro vaše čtyřnohé mazlíčky, bez nutnosti myslet na neustálé doplňování misky? Zkuste dávkovač krmiva Petoneer Nutri Mini! Disponuje nekonečným objemem až 2,6 litrů a tak ani váš pozdní příchod z práce, nebo delší cesta nebude žádný problém. Tento objem vystačí pro kočky a malé psy na dobu 10-15 dní. A co víc, oceníte praktickou mobilní aplikaci TUYA, se kterou budete mít krmení vašeho miláčka pod kontrolou. Dávkovač jídla funguje i na elektrickou energii a tak v případě výpadku elektrické energie vám kryje záda záložní zdroj - baterie. Protiskluzová podložka spolehlivě udrží dávkovač jídla vždy na svém místě, i při její nízké hmotnosti 1,55 kg.

Petoneer Nutri Mini

Vlastnosti

 • Dávkovač krmiva Petoneer Nutri Mini disponuje objemem 2,6 l
 • Vystačí pro kočky a malé psy na 10-15 dní
 • Komunikuje s mobilní aplikací Petoneer i TUYA
 • Je napájen elektrickou energií i bateriemi (nejsou součástí)
 • Protiskluzová podložka udrží dávkovač na svém místě
 • Senzor vám hlásí nedostatek krmiva

O všechno se postará

Dávkovač krmiva Petoneer Nutri Mini je vybaven skvělými chytrými senzory, které neustále kontrolují stav krmiva v zásobníku. Když hladina krmiva klesne pod kritickou úroveň, senzory okamžitě aktivují červené LED světlo, které vás upozorní na nedostatek krmiva. Tento vizuální signál je navíc doplněn upozorněním v mobilní aplikaci TUYA, která funguje paralelně se senzory.

Mobilní aplikace vám umožňuje sledovat stav krmiva odkudkoli a zajišťuje, že nikdy nezmeškáte žádné důležité upozornění. Ať už jste doma nebo na cestách, budete vždy vědět, kdy je potřeba doplnit zásobník. Tato kombinace senzorů a chytré aplikace poskytuje maximální pohodlí a spolehlivost, takže se můžete soustředit na jiné věci s vědomím, že je o vašeho mazlíčka dobře postaráno.

Ovládání přes aplikaci v telefonu

Dávkovač krmiva Petoneer Nutri Mini je kompatibilní s mobilní aplikací Petoneer a připojuje se přes Wi-Fi. V aplikaci můžete snadno nastavit dávkování krmiva, a to jak časovačem, tak i podle počtu porcí a množství podaného krmiva. Tímto způsobem pomáháte svým mazlíčkům vytvořit správné stravovací návyky, čímž předejdete obezitě, přejídání nebo vynechání krmení.

Navíc, Petoneer Nutri Mini je kompatibilní s technologií TUYA, což umožňuje jeho integraci s dalšími zařízeními v aplikaci TUYA. Tato kompatibilita zajišťuje, že můžete snadno spravovat a synchronizovat různá chytrá zařízení ve vaší domácnosti, což přináší ještě větší pohodlí a kontrolu nad péčí o vaše mazlíčky.

Petoneer Nutri Mini
Rozměry: 19 x 19 x 31 cm

Produkt je zařazen v kategoriích

Chovatelství Misky a fontány Dávkovače krmiva

Zobrazit celý popis

Parametry

Kapacita krmiva 2,6l

Návod ke stažení

Doplňující informace

Výhody 

 • Kontrola pomocí mobilní aplikace 
 • Velký objem krmiva 
 • Protiskluzový spodek nádoby 
 • Napájeno elektrickou energií se záložním zdrojem 

Nevýhody

 • Žádné

Obsah balení 

 • Dávkovač 
 • USB kabel 
 • Vysoušedlo

 

Související produkty