Litter-Robot III automatický samočisticí záchod pro kočky s prodlouženou zárukou

Neplatí 30 dní na vyzkoušení

Litter Robot III + prodloužená záruka o 1 rok, celkově na 3 roky. Litter Robot III je vždy čistá automatická toaleta pro vaše kočičí mazlíčky.  Litter Robot Open Air provede dokonalou hygienu kočičí toalety automaticky, bez vaší asistence! Patentovaný systém zbaví váš domov zápachu i kontaminace okolí  a odvede znečištěné stelivo do odpadního boxu. Noční osvětlení, snadná manipulace a přírodní hygiena představuje současný trend v zachování čistoty domácího prostředí. 

21 990 Kč 18 174 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
v úterý 02. 11. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Litter-Robot III automatický samočisticí záchod pro kočky s prodlouženou zárukou

Litter Robot III + prodloužená záruka 3 roky.. Litter Robot III je vždy čistá automatická toaleta pro vaše kočičí mazlíčky.  Litter Robot Open Air provádí hygienu kočičí toalety automaticky, bez vaší asistence. Pohybový senzor zaznamená aktivitu vaší kočky a po jejím odchodu od toalety automaticky zahájí hygienický cyklus. Žádný zápach, otevřený kontaminovaný odpad ani rozházené stelivo! S automatickou toaletou pro kočky Litter Robot Open Air budete od prvního okamžiku zacházet velmi snadno. Robustní podstavec je osazen přehlednými tlačítky, displejem, a také světelným indikátorem. Velmi přehledný a jednoduchý způsob ovládání rozhodně přijde vhod. Na vás bude výběr steliva, ostatní nechte na starost Litter Robot III Open Air! 

 

Hlavní funkce

 • Automatická hygiena s toaletou pro kočky Litter Robot III znamená úklid použitého steliva bez vaší účasti. Už žádná nepříjemná manipulace s kontaminovaným odpadem v oblacích prachu, ani nepříjemný zápach. Pouze svěží domov!
 • Odvede nečistoty i zápach - Kontaminované stelivo se během patentovaného procesu sanity oddělí speciálním sítem od čistého steliva. Nečistoty se odvedou kanálkem do odpadního boxu na dně jednotky. Tento box je ještě přehrazen filtrem z přírodního karbonitu, který zneškodní zápach i bakterie. Zároveň se jedná o velmi šetrné a vhodné řešení. Karbonit je čistě přírodní složka, která se užívá i pro čištění a filtraci nevhodné kvality vody apod.  Filtr bez problému opatří toaletu po dobu 1 měsíce. Okolí toalety je čisté, bez zápachu a kontaminace!
 • Jednoduchá manipulace - Jednotlivé díly toalety se snadno skládají, veškeré funkce ovládáte přehlednými tlačítky pro  a vše potřebné indikují ještě světelné diody.
 • Pohybový senzor - Zaručí bezpečí a hlídá, kdy se váš mazlíček usadí uvnitř toalety. Jednotka užívá senzor pohybu  a váhy kočky a zajistí bezproblémový průběh a mazlíčkovi bezpečnost. Zaznamená výkyv váhy uvnitř komoryPro případ, že by se váš zvědavec na místo vrátil, jednotka zaznamená váhový výkyv a režim pozastaví. Pro bezpečný záznam je třeba, aby kočička vážila od 2,5 kg.
 • Kompatibilní se všemi druhy suchého hrudkujicího steliva.
 • Úsporný režim - Litter Robot nabízí úsporu 8 mi hodinové přestávky v průběhu každých 24 h. Úsporný mód je volitelný.
 • Efektivně eliminuje odpad - Je-li odpadní box uvnitř zařízení naplněn, světelná dioda vás na to upozorní. Jednoduše vysunete box ve spodní části, vyjmete pytel s odpadem a vyhodíte. Hotovo! Bez nepříjemného kontaktu a manipulace s kontaminovaným materiálem.
 • Možnost osvětlení za tmy - Příjemné modré osvětlení zvýrazní zároveň samo plynule ustupuje s přibývajícím světlem v okolí.
 • Litter Robot III funguje na 12VDC hodinovou baterii s kapacitou 1.3 Amp. Baterii vkládejte na určené místo ve spodní straně zařízení. Litter Robot III disponuje síťovým adaptérem pro zapojení do sítě.
 • Přehled o stavu steliva - Samočisticí toaleta disponuje ryskou pro jasný přehled o množství potřebného steliva (cca 4 kg). Okamžitě zjistíte kdy a kolik je třeba doplnit. Při běžném režimu zkontrolujte množství steliva 1x týdně.

 

100% ekologická hygiena bez zápachu

Balení obsahuje  filtry z přírodního karbonitu pro bezpodmínečný komfort a jistotu. Filtr se jednoduše umístí v přední části uzavíratelného odpadního boxu. Zamezí zápachu i škodlivým bakteriím a už nikdy se nerozšíří po okolí toalety! Jakmile kočka toaletu použije, zahájí Litter Robot III  patentovaný hygienický režim. Komora se pootočí, zabudované síto zachytí nečistoty a odvede je kanálkem do boxu v podstavci toalety. Sáček připravený v boxu po naplnění jednoduše vynesete. 100 %  patentovanou sanitu zajistí filtr na bázi přírodního karbonitu, který je znám svými čistícími a antibakteriálními účinky. Bez zápachu a  100 % hygienicky!

 

 

Jednoduché ovládání

Úklidový cyklus proběhne automaticky, nebo režim spustíte manuálně. Jediným tlačítkem pozastavíte aktuální funkci a další stisk stačí k opětovnému rozběhnutí cyklu. Potřebujete se zbavit veškerého steliva nebo zařízení umýt? Tlačítkem snadno vyprázdníte veškerý obsah do odpadního boxu na dně zařízení. Sáček s jeho obsahem po zaplnění jednoduše vyhodíte. Nikdy už vás nemusí od úklidu neodradit nepříjemný zápach, oblaka prachu ani manipulace v nehygienickém prostředí! Světelné indikátory vás kdykoliv přesně informují o průběhu funkcí. Nemusíte myslet ani na to, kdy je čas vyprázdnit odpadní box. I tuhle záležitost Litter Robot vyřeší a připravený odpad ohlásí.

 Maximální bezpečí s pohybovým senzorem

Základní konstrukce je robustní a disponuje otevřenou komorou ve tvaru polokoule, kde se kočka kdykoliv pohodlně usadí. Pohybový senzor v komoře zaznamená, že šelma právě vstoupila, nebo zrovna odchází. Pro maximální bezpečnost zachytí senzor také váhu a umožní využití toalety pro kočky všech velikostí s hmotností 2,5 kg a více. Jakmile kočka toaletu opustí, senzor zaznamená pohyb kočky i pokles váhy v zařízení a zahájí úklid. Pokaždé ještě 15 s čeká, dokud není jisté, že se kočka opravdu vzdálila. Navíc také vždy zareaguje na změnu váhy v zařízení a podle toho pozastaví režim. S Litter Robot III proto nikdy nedojde ke spuštění režimu, bude-li kočka uvnitř 

 

Okamžitý přehled o množství steliva a zaplnění odpadu

Litter Robot vám starosti kolem kočičích toalet skutečně usnadní. Nemusíte sami hlídat ani množství steliva v toaletě! Množství spotřebovaného steliva zjistíte snadno po každém samočistícím cyklu. Díky přikládaným proužkům pro indikaci úrovně steliva jediným pohledem zjistíte, zda a kolik steliva je zapotřebí doplnit

 

 

Litter Robot Open Air disponuje "spánkovým režimem" pro úsporu energie. Cyklus trvá 8 hodin a v průběhu každých 24 hodin se pravidelně opakuje. Spánkový režim lze vynechat. Po uplynutí klidového režimu provede jednotka automaticky cyklus samočištění a vy tak nemusíte na provoz dohlížet. Zařízení postačí zapojit pomocí síťového adaptéru. Automatický cyklus samočištění se zahájí každé 3, 7 nebo 15 minut podle vašeho nastavení. Jednoduše si vyberete, které nastavení nejlépe odpovídá vašim požadavkům!

 

Pohotové řešení i pro více koček v domácnosti

Další předností robotické toalety Litter Robot je pohotové řešení  pro větší počet kočičích obyvatel! Každá kočička chce mít toaletu pro sebe vždy připravenou a čistou, jinak snadno vyhledá náhradní místo. Patentovaný hygienický cyklus s Litter Robot III proběhne automaticky kdykoliv jednotlivá kočka ze zařízení vystoupí. Toaleta je tak stále k dispozici čistá a po každém znečištění opět zahájí úklid. Žádná kočička se nebude štítit zázemí použít a nezvolí jiné náhradní místo. Zabráníte nepříjemným "nehodám" mimo toaletu, které jsou ve větším počtu koček častý problém! 

 

 

Světelná indikace a LED osvětlení pro režim ve tmě

Litter Robot myslí na váš komfort a proto vám nabízí světelnou indikaci. Přeblikávání či rozsvícení světýlek ukazuje na provoz jednotlivých funkcí. Toaleta signalizuje např. připravené zařízení, režim samočištění, zaplněný odpadní box nebo varianty nastavení. Kvalitní LED osvětlení potom zvýrazní toaletu ve tmě příjemným modrým svitem. Světlo usnadní kočkám užívání toalety ve tmě a motivuje mazlíčka k jejímu použití. Osvětlení je technologicky skvěle vyřešeno: reaguje na rozednění či stmívání a sílu osvětlení plynule regulujeVysoce estetické modré vyzařování má navíc tu výhodu, že v prostoru působí krásně a vy tak nemusíte kočičí toalety schovávat.  Funkci efektního modrého osvětlení lze kdykoliv vypnout. Litter Robot III v zkrátka nabídne jednoduchý a navíc efektivní způsob samočištění kočičích toalet.   

 

 

Kompatibilní pro všechna hrudkující steliva

Robotická toaleta Litter Robot III je kompatibilní pro veškeré suché stelivo, které hrudkuje! Vyberete si pohodlně podle vaši priorit a nemusíte pořizovat drahá speciální steliva. Automatická toaleta bude kompatibilní se všemi druhy suchého steliva a postačí stelivo v základní kvalitě. Žádné shánění speciálních steliv ani vysoká pořizovací cena. Litter Robot vám umožňuje nakoupit to, co vám vyhovuje. Doporučeno je nepoužívat pouze steliva na bází dřevin nebo papíru, případně nepevné stelivo nehrudkující. 

Na veškeré toalety z našeho sortimentu z hygienických důvodů NEPLATÍ 30-ti denní lhůta na vyzkoušení!

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Automatická hygiena kočičí toalety bez vaší účasti
 • Udržuje čisté a příjemné prostředí doma
 • Snadná manipulace a jednoduché ovládání oddělenými tlačítky
 • Antibakteriální účinky a bez zápachu
 • Žádný kontakt s nepříjemným a nehygienickým odpadem
 • Stále čistá toaleta motivuje kočky k použití, předejdete "nehodám"
 • Dobíjecí
 • Světelný indikátor pro přehled o stavu
 • Možnost osvětlení ve tmě
 • Záruka 18 měsíců

 

 • Váhový limit pro kočku od 2,5 kg
 • Kočičku je třeba na toaletu naučit
 • Vyšší pořizovací cena

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro kočky

Obsah balení

1x zařízení Litter Robot III Open Air (kulatá otevřená komora, výsuvný box pro odpad, vnější kryt kolem komory,  podstavec s ovládacím panelem a přístupovou rohožkou)

1x karbonitový filtr

1x vložky na odpad

1x 15 V DC nabíječka

1x manuál

Informace k reklamaci a záruční list

 

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Obojek může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.. 

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.